جذب مهاجم جامائیکایی توسط استقلالی‌ها تکذیب شد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۷ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم استقلال تهران، خبر جذب ویلیامز روماریو را تکذیب کرد.
 

به گزارش سفیر هراز،ویلیامز روماریو، مهاجم جامائیکایی 23 ساله تیم فوتبال چارلستون باتری که طبق شنیده ها در حال انتقال به استقلال بود، با اعلام شفر، پیوستن این بازیکن به جمع آبی ها تکذیب شد.

او 23 ساله و عضو تیم ملی جامائیکا نیز است و آخرین گل ملی خود را نیز برابر کانادا به ثمر رسانده است. او اکنون به صورت قرضی برای تیم آتلانتا یونایتد به بازی می‌پردازد و شباهت فامیلی او با اسطوره فوتبال برزیل همواره مورد توجه قرار گرفته است. ویلیامز روماریو اولین بار در سال 2012 و در حالی که تنها 18 سال داشت راهی آمریکا شد تا دوران حرفه‌ای خود را آغاز کند.

ویلیامز در 11 دسامبر 2016 راهی تیم آتلانتا آمریکا شده و بعد از آن به صورت قرضی به تیم چارلستون باتری واگذار شد و در این تیم 22 بازی انجام داده که حاصل آن 15 گل بوده است.

همچنین او قرار بود در تعطیلات نیم فصل به استقلال بپیوندد که با اعلام شفر، این انتقال انجام نمی شود. وینفرد شفر در نشست خبری قبل از بازی با ایران جوان گفت: مهاجم جاماییکایی مد نظر من نیست و این بازیکن را نمی خواهم. بازیکن جامائیکایی اکنون در لیگ MLS با یک قرارداد گران قیمت بازی می کند و هزینه بالایی برای فسخ او لازم است. درباره جذب بازیکن جدید هر زمان که قطعی شود، مدیرعامل صحبت خواهد کرد.

 


 

 

کد مطلب: MTYzOTEx
 
 
کیمیا سامانه