عبور مهندس پرسپولیس از بهترین‌های استقلال؟

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۶ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
بازگشت مسلمان به ترکیب پرسپولیس، آنقدر درخشان بوده که بعید است برانکو دوباره به نیمکت نشینی او فکر کند.
 

به گزارش سفیر هراز،سه بازی و دو پاس گل، کارنامه درخشان مسلمان پس از مصدومیت رسن و حضور دوباره در ترکیب پرسپولیس است. مسلمان این فصل در ۹ بازی فیکس، ۵ پاس گل برای پرسپولیس داده و در ۵ بازی که نیمکت نشین بوده هم دو گل ساخته تا بهترین گل‌ساز لیگ برتر باشد. مسلمان در شرایطی که پرسپولیس هنوز یک بازی عقب افتاده در لیگ برتر دارد، ۷ پاس گل داده و با اختلاف فاحشی، بهترین گل‌ساز لیگ برتر محسوب می‌شود.

نکته جالب اینجاست مسلمان هنوز نیم فصل اول را تمام نکرده، رکورد موفق‌ترین فصل دوران بازی خودش را هم زده است. فصل پیش مسلمان، ۶ پاس گل برای پرسپولیس داد و بر اساس آمار رسمی، بعد از مبعلی و در کنار ۴ بازیکن دیگر نفر دوم جدول بهترین گل‌سازهای لیگ بود. این فصل مسلمان، در همان نیم فصل اول تعداد پاس گل‌هایش را به عدد ۷ رسانده و بیشتر از همه دوران بازی خودش و به اندازه مبعلی، آقای پاس گل فصل پیش توانسته برای تیمش گل بسازد.

رکورد بیشترین پاس گل در یک فصل لیگ برتر، ۱۳ پاس گل است که مبعلی، حیدری و حاج صفی به آن رسیده‌اند. مسلمان با این آمار، فرصت دارد فصل بعد رکوردی جدید خلق کند و سقف پاس گل دادن در یک فصل لیگ برتر را بالاتر ببرد.

 


 

 

کد مطلب: MTYzNzMx
 
 
کیمیا سامانه