سردار میرشکار:

نابودی داعش حاصل شناخت صحیح و ایستادگی در مقابل فتنه استکبار جهانی/ شهدای مدافع حرم ثمره شجره طیبه بسیج است

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۲ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: عظمت کار ما بر این بود که فراتر از مرزها، نژاد و قبیله، دشمن اصلی خود که همان استکبار جهانی، صهیونیست و آمریکا بوده‌اند را شناختیم و در مقابل فتنه آنان ایستادگی کردیم.
نابودی داعش حاصل شناخت صحیح و ایستادگی در مقابل فتنه استکبار جهانی/ شهدای مدافع حرم ثمره شجره طیبه بسیج است
 

به گزارش سفیر هراز، سردار علیجان میرشکار در یادواره شهدای شهرداری و مدافع حرم آمل به خبر خوش نابودی داعش اشاره کرد و گفت: هفته بسیج با خبر خوش نابودی داعش همراه شد و این نابودی دشمنان عظمت کار مردم ایران و شهدای مدافع حرم را می‌رساند.


وی با بیان اینکه ما به عنوان یک بسیجی باید دلایل پیروزی خود را بررسی کنیم، تصریح کرد: عظمت کار ما بر این بود که فراتر از مرزها، نژاد و قبیله، دشمن اصلی خود که همان استکبار جهانی، صهیونیست و آمریکا بوده‌اند را شناختیم و در مقابل فتنه آنان ایستادگی کردیم.


یادگار 8 سال دفاع مقدس به بصیرت مردم ایران و عراق و تشکیل حشد الشعبی، فاطمیون و زینبیون در مقابل داعش اشاره کرد و گفت: شهدای ما استراتژی حکوت حضرت حجت را رقم زدند به‌همین دلیل فراتر از تعصب و قومیت‌ها در مقابل داعش ایستادند.


وی با اشاره به اینکه همزمان دو حرکت در مقابل استکبار جهانی توسط ایران انجام شد و نتیجه آن را می‌بینید، خاطرنشان کرد: یکی بحث مذاکره و سازش بود که نتیجه آن دیده می‌شود و دیگری مقاومت در مقابل استکبار که حاصل آن پیروزی بود.

 

سردار میرشکار دستور تشکیل بسیج توسط حضرت امام (ره) قبل از جنگ تحمیلی را نشان از ماموریت نهاد که همان مبارزه با استکبار جهانی دانست و افزود: هرچند داعش نابود شده است اما تفکر داعشی مانده و ما باید متوجه تحرکات استکبار جهانی در خاورمیانه باشیم.

 

وی  ویژگی بسیجیان و رزمندگان و شهدا را رنگ و بوی الهی داشتن و فقط در راه خدا بودن دانست و افزود: امروز بسیج باید بداند که دشمن به دنبال چیست و کجا را می‌خواهد ضربه بزند.

 


رزمنده دفاع مقدس شهدای مدافع حرم را ثمره شجره طیبه بسیج عنوان کرد و گفت: بسیج امروز با بسیج سال‌های دوران جنگ تفاوتی‌هایی دارد و ما باید روحیه بسیجی را در خدمت به مردم و در راستای ایران اسلامی مقتدر از همه لحاظ داشته باشیم.

 

وی به تقویت روحیه بسیجی در بین مسئولان شهری برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر اشاره کرد و گفت: نباید به همین خدمات‌دهی که در شهر انجام می‌شود قانع بود، بی‌انصافی است اگر بگوییم در شهر کار نشد کار زیاد شد اما باید آسیب‌شناسی و نظارت بیشتر شود تا خدمات رفاهی در شان مردم آمل باشد.

 

میرشکار با اعلام اینکه زیبایی شهر و فرهنگ شهر را مبلمان شهر مشخص می‌کند، متذکر شد: باید به فکر مبلمان شهر باشید به خیابان‌ها سامان دهید نه تنها در داخل شهر بلکه باید از 20 کیلومتر مانده به شهر اجرایی شود.
 

وی در پایان افزود: ما باید این تفکر بسیجی که آن را در دوران دفاع مقدس رقم زدیم در مدیریت شهری پیاده کنیم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYzNjEx
 
 
کیمیا سامانه