نخستین مرحله اعزام دانش‌آموزان دختر آمل به مناطق عملیاتی جنوب کشور

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۲ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل گفت: دانش‌آموزان دختر آملی امروز با هشت دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور واقع در استان خوزستان اعزام شدند.
نخستین مرحله اعزام دانش‌آموزان دختر آمل به مناطق عملیاتی جنوب کشور
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ بهروز عیسی‌زاده به اعزام نخستین مرحله دانش‌آموزان دختر شهرستان آمل به اردوی راهیان نور جنوب کشور اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان دختر آملی امروز با هشت دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور واقع در استان خوزستان اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه این اعزام با همكاری آموزش و پرورش و سپاه ناحیه آمل انجام شد، خاطرنشان کرد: در این مرحله از اعزام 280 نفر دانش‌آموز به همراه عوامل اجرایی جمعا 320 نفر و همچنین راویان جهاد و شهادت در هر اتوبوس جهت روایت‌گری به مدت 5 روز از سپاه آمل به مناطق جنگی اعزام شدند.

 

فرمانده سپاه آمل با تشریح این برنامه عظیم فرهنگی تصریح کرد: در این برنامه دانش‌آموزان از یادمان‌های شهدای هویزه، شلمچه، یادمان شهدای طلاییه و اروند كنار بازدید و در اردوگاه شهدای مازندران اسکان پیدا می‌کنند.

 

وی با بیان اینكه اردوی راهیان نور حركت بزرگ فرهنگی است، متذکر شد:این برنامه در سطح شهرستان با هدف ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در بین نسل جوان  و دانش آموزان اجرایی می‌شود تا از نزدیک قدم‌گاه و محل عروج شهدا را مشاهده و درک کنند که چرا انقلاب اسلامی با همه پیشرفت‌ها  مدیون خون شهدا است.

 


 

 

کد مطلب: MTYzNjA5
 
 
کیمیا سامانه