کارت زرد بخشدار مرکزی آمل به دهیارن برای ساخت و سازهای غیر مجاز

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۳ / آبان / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
بخشدار مرکزی آمل گفت: تعدادی از دهیاران در مورد ساخت و ساز غیر مجاز کارت زرد گرفتند در صورتیکه شاهد ساخت و ساز غیر مجازی در روستاها باشیم و شخص دهیار برخوردی نکند قطعا واکنش ما را در مجموعه بخشداری در پی دارد
کارت زرد بخشدار مرکزی آمل به دهیارن برای ساخت و سازهای غیر مجاز
 

به گزارش سفیر هراز، محمد‌رضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه شاهد چهره‌های جدیدی در منصب دهیار روستا‌های آمل هستیم، خاطرنشان کرد: اقدامات بسیاری در زمینه‌های توسعه عمرانی و رفاهی در روستاهای بخش مرکزی آمل انجام شد و امیدواریم با تلاش بیشتر شاهد تداوم این روند باشیم.

 

وی با بیان اینکه در برخی از روستاها متاسفانه با گذشت چندین سال بستر شایسته‌ای جهت پاسخگویی به مراجعین نداریم، متذکر شد: خواستار همت بیش‌تر این دهیاران در خصوص ایجاد ساختمان دهیاری هستیم.

 

بخشدار مرکزی آمل با گلایه از حضور نداشتن کافی برخی از دهیاران در روستاها، یادآور شد: گزارشات رسیده از این حکایت دارد که برخی از دهیاران در این زمینه کوتاهی می‌کنند و زمان مناسب جهت پاسخگویی در محل خدمت را اختصاص نمی‌دهند و از آنجایی که این مورد را بی‌انصافی در حق مردم می‌دانیم  قطعا ما این روند را رصد می‌کنیم و درصورت تداوم برخورد خواهیم کرد از طرفی نیز گزارشاتی در خصوص دهیاران فعال نیز داریم که همواره قدردان آنها هستیم.

 

وی به اهمیت مدیرت بحران اشاره کرد و گفت: در گذشته شاهد آن بودیم که با اقدامات پیش‌گیرانه از بسیاری فجایای بزرگ انسانی و مالی جلوگیری شد لذا از دهیاران می‌خواهم تا دفاتر دهیاری را به وسایل اولیه مدیرت بحران تجهیز کنند.


نصیری از ساخت خانه‌های هلال در 3 نقطه شهر آمل خبر داد، گفت: با همکاری سازمان هلال احمر توانستیم اقدام به ساخت سه خانه هلال در آمل کنیم و در تلاشیم تا این عدد را افزایش دهیم.

 

وی با اشاره به بحث مهم ساخت و ساز غیر‌مجاز در آمل، تصریح کرد: تعدادی از دهیاران در این‌باره کارت زرد گرفتند و برخورد با این روند از تاکیدات استاندار مازندران است و بنده نیز به هیچ عنوان کوتاه نخواهم آمد و در صورتیکه شاهد ساخت و ساز غیر مجازی در روستاها باشیم و  شخص دهیار برخوردی نکند قطعا واکنش ما را در مجموعه بخشداری در پی دارد و سریعا در این‌باره با مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران مکاتبه می‌کنیم.

 

بخشدار مرکزی آمل با بیان اینکه ما دهیاران را مدیران ارشد روستاها می‌دانیم، خاطرنشان کرد: این مدیران باید با توجه به موجودی مالی پروژه تعریف کنند اما در برخی از موارد شاهد هستیم که دهیاران با حسابی بدون موجودی اقدام به صدور چک می‌کنند و این موضوع مشکلات زیادی را در پی دارد که لازم است تذکر جدی دهیم.

 

نصیری در پایان صنعت بیمه را در شکوفایی اقتصاد تاثیرگذار دانست و افزود: اگر کشوری در بحث بیمه توانمند و گسترده عمل کند قطعا شکوفایی آن کشور در مسائل اقتصادی و اجتماعی را شاهد هستیم و این مهم در کشور ما لزوم همکاری بیشتر مسئولین از جمله دهیاران‌ را می‌طلبد.


 

 


 

 

کد مطلب: MTYzNDkw
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه