فرار استقلال از شکست مقابل منتخب کیش

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۳ / آبان / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
دیدار دوستانه استقلال و منتخب کیش با تساوی به پایان رسید.
 

به گزارش سفیر هراز، دیدار دوستانه تیم‌های استقلال و منتخب کیش از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در ورزشگاه المپیک در حالی برگزار شد دو تیم به احترام قربانیان حادثه زلزله در غرب کشور یک دقیقه سکوت کردند.این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تیم استقلال با ترکیب اولیه مهدی رحمتی، عظیم گوک، پادووانی، سهرابیان، حیدری، شجاعیان، یعقوب کریمی، محمدجواد محمدی، بهنام برزای و سجاد شهباززاده به مصاف منتخب کیش رفته است. برزای بعد از بازگشت به استقلال برای اولین بار برای استقلال به میدان رفت ضمن آنکه حسن بیت‌سعید،فرشید باقری،مهدی قائدی و علی قربانی در نیمه دوم وارد زمین شدند.

 در ابتدای نیمه اول داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام کرد که سجاد شهباززاده این ضربه پنالتی را خراب کرد تا بازی بدون گل در پایان این نیمه به اتمام برسد.

با شروع نیمه دوم استقلال مثل نیمه اول بازی را در دست داشت اما در یک ضد حمله غافلگیر شد تا مهاجم حریف در محوطه جریمه استقلال سرنگون شده و داور به سود منتخب جزیره کیش اعلام پنالتی کند. این ضربه توسط بازیکن منتخب کیش تبدیل به گل شد تا استقلال با یک گل از حریف عقب بیفتد. این گل در دقیقه 77 توسط مهدی مناری‌زاده به ثمر رسید. 

در ادامه حملات تیم استقلال روی دروازه حریف باعث شد تا عظیم گوک گل تساوی آبی پوشان را درست در دقیقه پایانی بازی 3+90 به ثمر برساند که در نهایت این مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 تیم فوتبال استقلال تا پایان هفته در جزیره کیش حضور خواهد داشت و آبی پوشان روز 29 آبان ماه در مشهد به مصاف سیاه‌جامگان خواهند رفت.

 


 

 

کد مطلب: MTYzNDg2
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه