فرمانده انتظامی آمل خبر داد

دستگیری سوداگران مرگ و سارقان منزل در آمل

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۲ / آبان / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: با اقدامات اطلاعاتی و انجام عملیات ضربتی و غافلگیرانه دو سوداگر مرگ و سارق حرفه‌ای منازل در آمل دستگیر شدند.
دستگیری سوداگران مرگ و سارقان منزل در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ ولی‌الله گنجیان مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ما از اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در آمل خبر داد و گفت: ماموران انتظامی آمل در اقدامی اطلاعاتی، فعالیت دو خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان را شناسایی کردند.

 

وی با بیان اینکه پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران کلانتری 11 این فرماندهی اقدام به دستگیری این دو متهم کردند، یادآور شد: با اقدامات اطلاعاتی و انجام عملیات ضربتی و غافلگیرانه دو سوداگر مرگ به نام‌های "ح- ر" و "الف - ب" را دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اعلام اینکه ماموران در بازرسی از محل فعالیت این متهمان 500گرم تریاک کشف کردند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

 

وی در ادامه به وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان و پیگیری ویژه پلیس آگاهی این فرماندهی اشاره کرد و گفت: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران انتظامی اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق به شناسایی سارقی حرفه‌ای به نام " م - الف " شدند.

 

سرهنگ گنجیان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی تاکنون به 6 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد، متذکر شد: با شناسایی سارق و هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافل‌گیرانه متهم را در حین سرقت منزل دستگیر کردند.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYzNDU2
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه