جو سازی تازه برای فوتبال ایران از سوی اعراب

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۱ / آبان / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
دو کشور عربستان و امارات در ادامه رفتارهای غیرحرفه‌ای و مغرضانه خود اعلام کردند که در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برابر ایران و قطر تنها در زمین بی‌طرف به میدان خواهند رفت.
 

به گزارش سفیر هراز،کشور عربستان بعد از اختلاف سیاسی که با ایران پیدا کرد تاکید کرد که در خاک ایران به میدان نخواهد رفت و بر این اساس در فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های تمام نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی طرف برگزار شد.

 

دو کشور امارات و عربستان در نامه‌ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشته‌اند تاکید کردند که روابط بین این دو کشور با ایران و قطر به حالت عادی خود برنگشته است و به همین خاطر از AFC خواستند که دیدار نمایندگان این دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا با کشورهای ایران و قطر در زمین بی‌طرف برگزار شود.

محمد الشیخ سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان در گفت‌وگو با الإقتصادیه در این باره تاکید کرد: تا الان هیچ تغییری در روابط سیاسی عربستان با ایران و قطر به وجود نیامده و باید بگویم که تیم‌های عربستانی در ایران و قطر به میدان نخواهند رفت.

سعید الطنیجی نائب رئیس فدراسیون فوتبال امارات هم در این باره گفت: کشور امارات همواره با عربستان همراه و همیار بوده است.

به نوشته الإقتصادیه دو کشور عربستان و امارات، عمان و اردن را به عنوان میزبان دیدارهای تیم های خود با ایران و قطر معرفی کرده‌اند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا که به دلیل برگزاری بازی های تیم های ایران با عربستانی در فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیا از سوی دادگاه عالی ورزش به پرداخت غرامت به باشگاه های ایرانی محکوم شده  ۱۳ روز دیگر تصمیم‌گیری می‌کند آیا نمایندگان عربستان و امارات در بازی های فصل آینده لیگ قهرمانان مقابل ایران و قطر در زمین بی‌طرف بازی خواهند کرد یا خیر.

 


 

 

کد مطلب: MTYzNDQ0
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه