معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل:

72 درصد صادرات مازندران به آمل اختصاص دارد/ لزوم توجه به صادرات در کنار ایجاد تولید پایدار

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۸ / آبان / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل گفت: 46 درصد صنعت مازندران در شهرک‌های صنعتی آمل مستقر است که در این میان 72 درصد صادرات مازندران را به خود اختصاص داد.
72 درصد صادرات مازندران به آمل اختصاص دارد/ لزوم توجه به صادرات در کنار ایجاد تولید پایدار
 

به گزارش سفیر هراز، سید جعفر رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از استقرار نیمی از صنایع مازندران در شهرستان آمل خبر داد و گفت: 46 درصد صنعت مازندران در شهرک‌های صنعتی آمل مستقر است که با تلاش شبانه‌روزی واحدهای تولیدی، 72 درصد صادرات مازندران را به خود اختصاص داد.

 

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش دولت‌مردان در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای تقویت تولید و ایجاد اشتغال است، خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات صنعت‌گران شهرستان و پیگیری امور، اتاق ویژه‌ای در فرمانداری به این امر اختصاص داده شد که بتوانند مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی را رصد و برنامه‌ریزی کنند.

 

فرماندار ویژه آمل به وجود شرکت‌های بزرگی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: بزرگان صنعت در شهرمان هستند که ما به وجود این عزیزان افتخار می‌کنیم؛ آنها در بدترین شرایط اقتصادی در تولید حرف اول را می‌زنند.

 

وی با اعلام اینکه در کنار ایجاد تولید پایدار باید به فکر صادرات هم باشیم، تصریح کرد: برای حمایت و تقویت واحدهای بزرگ نیاز است که شهرستان دارای اتاق بازرگانی مستقل باشد تا در بخش صادرات بتوانیم از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

 

 رسولی در پایان با اعلام اینکه برای تقویت صنعت آمل نیاز به تشکیل اتاق بازرگانی در این شهرستان است، خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی به عنوان شناسنامه یک شهر صنعتی است که ضرورت دارد به این امر مهم توجه شود.

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYzMjY1
 

 
کیمیا سامانه