تجمع اعتراضی کارگران فضای سبز آمل در مقابل ساختمان شورا/ تعویق در پرداخت حقوق علت اعتراض کارگران

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۸ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
این کارگران بیش از 70 روز است که حقوقی از پیمانکار دریافت نکردند و پیگیری‌های هر روز آنها برای دریافت حقوق‌شان از پیمانکار بی‌نتیجه است.
تجمع اعتراضی کارگران فضای سبز آمل در مقابل ساختمان شورا/ تعویق در پرداخت حقوق علت اعتراض کارگران
 

به گزارش سفیر هراز، صبح امروز تعدادی از کارگران سازمان فضای سبز شهرداری آمل به دلیل تاخیر در پرداخت حقوق در مقابل ساختمان شورای اسلامی شهر آمل تجمع کردند.

به گفته این کارگران بیش از 70 روز است که حقوقی از پیمانکار دریافت نکردند و پیگیری‌های هر روز آنها برای دریافت حقوق‌شان از پیمانکار بی‌نتیجه است.

 

این درحالی است که پیمانکار فضای سبز آمل از تاخیر تنها 18 روز از پرداخت حقوق سخن می‌گوید که آن هم امروز سه‌شنبه پرداخت شد و عنوان عدم پرداخت حقوق 3 ماهه را شانتاژ کارکنان و جوسازی فضای مجازی دانست.

 

از سویی کارگران با تاکید بر عدم دریافت حقوق 2 ماهه خود، پرداخت امروز حقوق را معوقه تیر ماه می‌دانند و همچنان نسبت به این روند اعتراض دارند.

 

یکی از این کارگران می‌گوید: از زمانی که فعالیت‌ فضای سبز به دست پیمانکار واگذار شد، با مشکلات زیادی در شرایط کاری و دریافت حقوق مواجه شدیم.

 

این تجمع در حالی پایان یافت که 2 نفر از نماینده‌های این کارگران با حضور در جلسه رسمی شورا مشکلات و درخواست‌های حقوقی و معیشتی خود را مطرح کردند و با وعده پیگیری مسائل توسط مسئولین، کارگران به تجمع خود خاتمه دادند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyOTgy
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه