در صبح‌گاه مشترک نطامی و انتظامی آمل مطرح شد:

اسلامی و مکتبی بودن، از ارزش‌های بزرگ نیروی انتظامی/ کارایی همه دستگاه‌های کشور در گرو وجود امنیت است

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۵ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت: نیروی انتظامی مفاهیم امنیت و خط مشی خود را از سرچشمه های زلال معرفت اجتماعی دینی جستجو می‌کند و این در نوع خود کم نظیر است.
اسلامی و مکتبی بودن، از ارزش‌های بزرگ نیروی انتظامی/ کارایی همه دستگاه‌های کشور در گرو وجود امنیت است
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، حجت الاسلام سیدجلیل مرتضوی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی آمل که صبح امروز در ستادفرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد به کم نظیر بودن پلیس ایران در نوع خود اشاره کرد و گفت: پلیس ایران از ارزش‌های بزرگی برخوردار که بزرگ‌ترین آنها اسلامی و مکتبی بودن آن است.


وی ضمن تبریک هفته ناجا، تصریح کرد: نمی‌توان حقایقی چون نظم، قانون، عدالت و امنیت را در جامعه نفی کرد و یا بهره‌مندی از آن را منکر شد و به همان تناسب نمی‌توان ضرورت وجود دستگاه‌هایی چون نیروی انتظامی را بی‌اهمیت دانست.


امام جمعه شهرستان آمل، مکتبی و اسلامی بودن نیروی انتطامی را از ارزش‌های بزرگ این مجموعه دانست و افزود: نیروی انتظامی مفاهیم امنیت و خط مشی خود را از سرچشمه‌های زلال معرفت اجتماعی دینی جستجو می‌کند و این در نوع خود کم نظیر است.


در ادامه عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت امنیت در جامعه، خاطرنشان کرد: اگر امنیت و فعالیت عزیزان متولیان امنیت نبود، کارایی‌ها در همه زمینه‌ها کم می‌شد و حتی بسیاری از خیرات جامعه از بین می‌رفت و امروزه این مهم را مدیون نیروی انتظامی هستیم.

 

سرهنگ ولی‌الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل با تقدیر از تعامل همه دستگاه‌ها گفت: انسان برای انجام کلیه اقدامات روزمره خود نیاز به امنیت دارد، در عبادت، اقتصاد، فعالیت‌های اجتماعی و آموزش، بنابراین هرچه برای امنیت هزینه و هرچه مدد، کمک و تعامل شود در حقیقت بازخورد آن به جمع و جامعه بازمی‌گردد.


در مراسم صبح‌گاه مشترک با حضور یگان‌هایی از سپاه، نیروی مخصوص سپاه قدس و سازمان‌های خدمات‌رسان آتش نشانی و هلال احمر حضور داشتند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyOTMx
 

 
کیمیا سامانه