تخصصی‌ترین رویداد بین‌المللی مهندسی عمران در آمل برگزار می‌شود/ حضور بیش از 7 کشور خارجی در کنفرانس پیشرفت‌های نوین عمران

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۵ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
نخستین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های نوین در مهندسی عمران 24 و 25 آبان ماه سال 96 در دانشگاه شمال آمل برگزار می‌شود.
تخصصی‌ترین رویداد بین‌المللی مهندسی عمران در آمل برگزار می‌شود/ حضور بیش از 7 کشور خارجی در کنفرانس پیشرفت‌های نوین عمران
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های نوین در مهندسی عمران که تخصصی‌ترین و کاربردی‌ترین گردهمایی مهندسین گرایش‌های عمرانی قلمداد و با حمایت رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز 16/54449 و نمایه پایگاه علمی استنادی جهان اسلام (ISC) با کد اختصاصی 70401-96170 است در 24 و 25 آبان ماه سال 96 در دانشگاه شمال آمل برگزار می‌شود.


این در حالی است که هم‌زمان با برگزاری کنفرانس بیش از 10 کارگاه تخصصی پیش‌بینی شده‌ توسط انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط برگزار می‌شود و شرکت کنندگان گواهی آموزشی معتبر دریافت می‌‌کنند.

 

 همچنین برای برقراری ارتباط بیشتر بین حوزه صنعت و دانشگاهیان نمایشگاه جانبی دستارود‌های نوین در مهندسی عمران به مدت 2 روز در زمان برپایی رویداد برگزار است که از شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط جهت معرفی محصولات و دستاوردهای خود دعوت می‌شوند.


دبیر علمی کنفرانس به همکاری و حمایت بیش از 100 مرکز آموزشی، دانشگاهی، انجمن‌ها و تشکل‌های علمی در این کنفرانس اشاره کرد و گفت: ضمن نمایه تمامی مقالات پذیرفته شده در ISC و پایگاه سیویلیکا، تمامی مقالات کنفرانس با شناسه بین المللی DOI معرفی شده و مقالات برتر در مجلات تحت حمایت ISI و سایر نشریات معتبر داخلی و خارجی چاپ می‌شود.

 

پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را تا تاریخ 31 مهر ماه از طریق وب سایت
icceconf.ir
icceconf.com
icce.shomal.ac.ir  
به دبیر خانه کنفرانس ارسال کنند.


لازم به ذکر است طی توافق انجام شده با سازمان نظام مهندسی ساختمان این کنفرانس دارای امتیازات تشویقی برای مهندسین عضو سازمان است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت کنفرانس یا تماس با دبیرخانه در ساعت اداری پاسخگو سوالات و نظرات شما همراهان گرامی هستیم.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyOTI5
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه