امام جمعه آمل:

علم‌گردانی از الگوهای نادرست در مراسمات ماه محرم است/ برنامه‌ریزی دشمن برای حذف بزرگان نظام

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۴ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت:وضعیت بد حجاب در محرم و سگ‌بازی که کار یزیدگونه است همگی از الگوهای نادرست در این ماه محسوب می‌شود در حالی که باید زینبی باشیم و از حضرت زینب(س) الگو بگیریم.
علم‌گردانی از الگوهای نادرست در مراسمات ماه محرم است/ برنامه‌ریزی دشمن برای حذف بزرگان نظام
 

به گزارش سفیر هراز، حجت‌الاسلام سیدجلیل مرتضوی در نماز جمعه این هفته شهرستان آمل با اشاره به بحث الگوبرداری سالم و نادرست در ماه محرم گفت: علم گردانی و کتل‌گردانی و ... از الگوهای نادرست در مراسمات ماه محرم است که متاسفانه برخی بزرگان نیز از آن حمایت می‌کنند.

 


وی با بیان اینکه در آمل برخی‌ها هنگام علم گردانی پایشان شکست و کمردرد گرفتند، آیا سیدالشهدا از این کارها راضی است، اظهار کرد: این اعمال همه به بطالت گذرندان وقت است و باید گفت وضعیت حجاب در محرم و سگ‌بازی که کار یزیدگونه است همگی از الگوهای نادرست در این ماه محسوب می‌شود در حالی که باید زینبی باشیم و از حضرت زینب(س) الگو بگیریم.امام جمعه آمل با اشاره به هفته ناجا و خسته نباشید و خداقوت به حافظان امنیت، تصریح کرد: سلامت و آرامش روحی در کنار امنیت در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

حجت‌الاسلام مرتضوی با عنوان اینکه ما فکر می‌کردیم که با اجرای برجام همه چی درست می‌شود، افزود: به فرموده امام خمینی(ره) آمریکا شیطان بزرگ و هدف نهایی آن اسلام و قرآن است و نمی‌خواهد که بیداری اسلامی باشد.


وی ادامه داد: در این راه حججی‌ها و مدافعان حرم را می‌دهیم تا اسلام زنده باشد و زیر بار زور و ظلم نرویم.


امام جمعه آمل به برپایی 2 موکب شهرستان آمل در اربعین حسینی در نجف و کربلا، یادآور شد: کلیه همشهریان می‌توانند نذورات خود را به موکب شهرستان آمل پرداخت کنند تا این کار خوب و بزرگ انجام شود.


حجت‌الاسلام مرتضوی در ادامه خاطرنشان کرد: یک سایت و کانالی به نام آمد نیوز ساخته شده که متاسفانه علیه نظام جمهوری اسلامی و دستگاه‌های امنیتی و قضایی به دروغ مطالبی را منتشر می‌کند.


وی با اشاره به مطلبی که اخیرا درباره فرزند رئیس قوه قضاییه در این کانال ضدانقلاب منتشر شده، اظهار کرد: باید دید چرا ایشان را هدف گرفتند، وقتی در حکم دوم رهبری نگاه کنید مطالبی است در سلامت این فرد؛ به همین خاطر بر روی این عالم صادق و فاضل که زندگی خود را وقف نظام کرده، زوم کردند. دشمن برای حذف این افراد از نظام در حال برنامه‌ریزی است.

 


 

 

کد مطلب: MTYyOTEy
 

 
کیمیا سامانه