مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری آمل:

کاهش تولید پسماندهای پلاستیکی آمل در دهه اول محرم نسبت به سال گذشته/ 10 تن زباله خشک در تاسوعا و عاشورای حسینی جمع آوری شد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۰ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری آمل گفت: در دهه اول ماه محرم امسال شاهد کاهش تولید پسماندهای پلاستیکی بودیم که امری امیدبخش ...
کاهش تولید پسماندهای پلاستیکی آمل در دهه اول محرم نسبت به سال گذشته/  10 تن زباله خشک در تاسوعا و عاشورای حسینی جمع آوری شد
 

محمد للهی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش به اقدامات سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در دهه اول ماه محرم اشاره کرد و افزود: با توجه به افزایش حجم زباله‌ها در دهه اول محرم، نیروهای این سازمان با هدف حفظ پاکیزگی و نظافت شهر در حالت آماده باش بودند.


وی با بیان اینکه تخلیه و شست‌شوی مخازن پسماند در آمل به صورت پیوسته انجام می‌گرفت،اظهار کرد: نیروها به صورت مستمر در اطراف مساجد، تکایا، حسینیه‌ها و هیئت‌های مذهبی مشغول تنظیف شهر بودند.مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل یادآور شد: این سازمان علاوه بر خدمات انجام شده، در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز با تجهیز کلیه نیروها و امکانات، به صورت شبانه روزی نسبت به تنظیف شهر اقدام کرد.

 

للهی از جمع‌آوری حدود 10 تن زباله خشک در تاسوعا و عاشورای حسینی از سطح شهر، تکایا و مساجد شهر آمل خبرداد و گفت: در دهه اول ماه محرم امسال شاهد کاهش تولید پسماندهای پلاستیکی بودیم که امری امیدبخش و دارای اهمیت است که ارتقای سطح احساس مسئولیت همشهریان عزیز آملی و اثربخشی اقدامات فرهنگی این سازمان را نشان می‌دهد.
 


وی با اشاره به اقدامات فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در دهه اول ماه محرم، تصریح کرد: برپایی ایستگاه فرهنگی، ایستگاه صلواتی، نصب بنرهای تبلیغی در نقاط پرتردد شهر، تبلیغات در فضای مجازی، توزیع بسته‌های فرهنگی و فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌‌‌‌‌‌‌ها از جمله فعالیت‌های این سازمان بود.

 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در پایان به راه‌اندازی کمپین محرم شهری پاک آمل اشاره کرد و گفت: این کمپین با هدف کاهش حجم زباله‌های شهر آمل در ایام محرم، عدم رهاسازی زباله‌های پلاستیکی در معابر و جوی‌ها، کاهش پسماند و گسترش فرهنگ حفظ محیط‌زیست ایجاد و با استقبال خوبی از سوی همشهریان عزیز آملی روبرو شد.

 


 

 

کد مطلب: MTYyODY4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه