معاون استاندار مازندران:

میزان غریق در سواحل مازندران ۲۱ درصد کاهش یافت

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۳ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
معاون استاندار مازندران با اشاره به پایان طرح‌های سالمسازی دریا در سواحل استان، گفت: میزان غریق در سواحل مازندران در تابستان امسال ۲۱.۶ درصد کاهش داشته است.
میزان غریق در سواحل مازندران ۲۱ درصد کاهش یافت
 

به گزارش سفیر هراز، علی‌رضا یونسی رستمی در جلسه شورای اداری مازندران، اظهار کرد: با پایان تابستان طرح ساماندهی سواحل پایان یافت که با توجه به 354 منطقه خطرپذیر و 95 طرح دریا، تعداد غریق 21.6 کاهش یافت.


وی افزود: امسال 62 نفر غریق در استان داشتیم که 24 نفر در مناطق ممنوعه، 24 نفر در ویلاها و پلاژها، 9 نفر در منطقه شنا مجاز و 5 نفر مسافر در مناطق خارج از پوشش غرق شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: در زمینه آسیب اجتماعی طلاق که رهبری فرمودند این آسیب باید کنترل شود، سال گذشته از رشد فزآینده طلاق جلوگیری شد و اکنون به 2.2 درصد رسید.

یونسی خاطرنشان کرد: در زمینه مواد مخدر، مازندران رتبه بیستم را دارد که شورای مواد مخدر استان در این زمینه به درستی عمل کرد و 51 هزار نفر معتاد در 540 کمپ ترک اعتیاد تحت مراقبت هستند.

وی گفت: میزان مصرف مواد مخدر صنعتی کاهش یافت و معتادان با دارو درمانی در حال درمان هستند تا به سمت مواد مخدر صنعتی روی نیاورند.

معاون استاندار مازندران بیان کرد: با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با پدیده برندهای خارجی برخورد شد و نام‌های مناسبی برگزیده شد.

یونسی اضافه کرد: بیش از 23 هزار نفر از اتباع بیگانه مانند افاغنه و پاکستانی توسط اعضای شورای تامین دستگیر شدند.

وی در پایان گفت: طرح روستای نمونه در سراسر استان با شرایط فاقد طلاق، فاقد بیکار، فاقد اعتیاد و نداستن زباله برگزار می‌شود.

 


 

 

کد مطلب: MTYyNzgw
 

 
کیمیا سامانه