امام جمعه آمل:

آمریکا از قدرت و ایمان جوانان ما هراس دارد/ اقتدار ایران موجب امنیت منطقه است

تاریخ انتشار : جمعه - ۳۱ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل با بیان اینکه آمریکا از ما به‌عنوان تروریسم یاد می‌کند، گفت: چراکه ایران در مقابل هر جنایتی قد علم می‌کند و همچون سردار قاسم سلیمانی‌ها و شهدای مدافع حرم بسیار داریم، جوانان امروز ما را ببینید همه آماده دفاع از کشور هستند و آمریکا از این قدرت و عظمت می‌ترسد.
آمریکا از قدرت و ایمان جوانان ما هراس دارد/ اقتدار ایران موجب امنیت منطقه است
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سیدجلیل مرتضوی در نماز جمعه این هفته شهر آمل با بیان اینکه عزای سید الشهدا یک رکن شیعه است و برای این رکن سر و جان می‌دهیم، گفت: امروز به نام حضرت علی اصغره(ع) است و در سرتاسر قلب آفرینش و جهان برای این طفل شیرخواره اشک ریختند.


وی با اشاره به برگزاری برنامه شیرخوارگان علی اصغر در چندین جای آمل، اظهار کرد: مردم فرزندانشان را در این هوای گرم آوردند تا آنها را با اهل البیت(ع) آشنا کنند، این عشق مردم به اهل البیت(ع) را نشان می‌دهد.


امام جمعه آمل با عنوان اینکه عظمت رژه امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس اقتدار و پویایی بسیجیان شهرستان آمل را به عرصه ظهور در آورد، افزود: مساله میانمار و باب شدن کودک کشی و سخنان ترامپ در سازمان ملل علیه ایران تازگی ندارد، عده‌ای باور نمی‌کردند اما امروز خیلی‌ها فهمیدند که سخنان امام و مقام معظم رهبری درباره آمریکا از یک شناخت عمیق بود.


حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه در هشت سال دفاع مقدس دشمن فهمید که ما هیچی نداشتیم اما در آخر چه شد؟، تصریح کرد: سخنان ترامپ درباره ایران طبیعی است چون نمی‌توانند اقتدار ایران را ببینند چراکه ایران ندای حق در برابر جنایات علیه میانمار را سر داد.


وی با بیان اینکه آنها از ما به‌عنوان تروریسم یاد می‌کنند، ادامه داد: علت این امر این است که ایران در مقابل هر جنایتی قد علم می‌کند، چراکه ما همچون سردار قاسم سلیمانی‌ها و شهدای مدافع حرم بسیار داریم، جوانان امروز ما را ببینید همه آماده دفاع از کشور هستند و آمریکا از این قدرت و عظمت می‌ترسد.


امام جمعه آمل در ادامه یادآور شد: اسرائیل امروز به خود می‌لرزد، اینها همه به خاطر نگاه انقلابی و ایمانی شما مردم است.


حجت الاسلام مرتضوی ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتطامی از مردم خواست که امربه معروف کنند و تصریح کرد: نگاه علمی، تربیتی و ایمانی را باید در مدارس خود داشته باشیم نه فقط صرف درسی باشد باید در مدارس فرزندانی تربیت شوند که در راه شهدا گام بردارند.


وی بابیان اینکه مراسم هفتم محرم با همراهی و وحدت همه مردم در این روز برگزار و روز هفتم محرم نماد مردم علویان می‌شود، خاطرنشان کرد: دشمن از اجتماع‌های بزرگ ما می‌ترسد، دلسوز باشید و دست به دست هم دهید تا این مراسم بزرگ را در آمل، شهری با این عقبه مذهبی و عالم خیز برگزار کنیم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyNzM0
 
 
کیمیا سامانه