سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران:

نمایندگان درباره استاندار تصمیمی نگرفتند

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۲ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: به دنبال یک مدیریت قوی‌تر در استان هستیم تا اقدامات مناسبی برای مردم انجام شود.
نمایندگان درباره استاندار تصمیمی نگرفتند
 

به گزارش سفیر هراز، ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با بلاغ با اشاره به نتایج نشست مجمع نمایندگان مازندران، اظهار کرد: در این جلسه که با حضور مدیرکل طرح و برنامه و رئیس اتاق بازرگانی همراه بود برای حل مسائل و مشکلات استانی و همچنین در راستای خصوصی‌سازی برنامه‌هایی ارائه شد.


وی افزود: پس از ارزیابی گزارش نمایندگان در آینده اقداماتی نیز انجام می‌شود که یکی از اولویت‌ها ارسال برنامه سال ۹۷ در مجلس است که به عنوان اولویت پیگیری می‌شود تا در زمینه توسعه این استان گام‌های مثبتی برداشته شود.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: در زمینه بررسی عملکردها نیز توضیحاتی داده شد تا در زمینه توسعه استان اقداماتی انجام شود و پیگیری‌های استانی را با استفاده از این عملکردها ارائه دهیم.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران همچنین درباره تغییر و یا ابقای استاندار مازندران، گفت: تاکنون در این زمینه تصمیم‌گیری نشد هر چند همگان به دنبال برقراری ارتباط مناسب با تمامی دستگاه‌ها هستیم تا بتوانیم با قدرت برای حل مشکلات مردم اقدام کنیم.

نانواکناری در پایان گفت: نمایندگان مازندران به دنبال یک مدیریت قوی‌تر در استان هستند تا اقدامات مناسبی برای مردم انجام شود. 

 


 

 

کد مطلب: MTYyNTg5
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه