رئیس پلیس فتای استان مازندران خبر داد

دستگیری مزاحم فضای مجازی در آمل/ انتقام گیری با ارسال پیام‌های تهدیدآمیز

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۰ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رئیس پلیس فتای استان مازندران گفت: فردی که با ارسال تصاویر خصوصی بانوی آملی از طریق یکی از نرم افزار‌های پیام رسان موبایلی اقدام به فحاشی و ایجاد مزاحمت برای وی و خانواده‌اش می‌کرد توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا مازندران دستگیر شد.
دستگیری مزاحم فضای مجازی در آمل/ انتقام گیری با ارسال پیام‌های تهدیدآمیز
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ حسن محمدنژاد با اشاره به دستگیری فردی مبنی بر مزاحمت در فضای مجازی برای یکی از شهروندان آملی گفت: پس از مراجعه بانوی آمللی به پلیس فتای این شهرستان مبنی بر این که فردی ناشناس از طریق یکی از نرم افزار‌های پیام رسان موبایلی با دسترسی به تصاویر خصوصی وی ضمن فحاشی و ایجاد مزاحمت، این بانوی آملی را تهدید به انتشار تصاویر در فضای مجازی کرده، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.


وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس فتای آمل ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی متهم شدند، اظهار کرد: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کنند.


رئیس پلیس فتای استان مازندران با بیان اینکه متهم از همکاران شاکی و با خانواده وی در ارتیاط بود، تصریح کرد: متهم در حین ایجاد مزاحمت برای شاکی به درخواست خود وی به حساب کاربری‌اش ورود پیدا می‌کرد تا بتواند فرد مزاحم را شناسایی کند که از این رو توانست به تصاویر شخصی این بانوی آملی دسترسی پیدا کند.


سرهنگ محمدنژاد با اشاره به اینکه متهم با سوء استفاده از مشکلات خانوادگی شاکیه و ایجاد روابطی عاطفی با وی توانست به عکس‌ها و تصاویر خصوصی وی دسترسی پیدا کند، یادآور شد: متهم با ارسال تصاویر خصوصی شاکی برای همسر وی قصد بر هم زدن زندگی آنها را داشت که توسط ماموران پلیس فتا دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.


رئیس پلیس فتای استان مازندران در پایان خاطرنشان کرد: متهم در اظهارات خود علت این عمل مجرمانه را صرفاً برای انتقام گیری از شاکی عنوان کرد.


 

 


 

 

کد مطلب: MTYyNTY3
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه