استقبال از مدال آور آملی مسابقات کشتی فرنگی جهان+ عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۰ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مردم ورزش دوست شهرستان آمل از دارنده نشان برنز مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان جهان استقبال کردند.
استقبال از مدال آور آملی مسابقات کشتی فرنگی جهان+ عکس
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، مراسم استقبال از سیدمجتبی حسینی با حضور مردم و جمعی از ورزشکاران از جمله قاسم رضایی دارنده 2 نشان طلا و برنز المپیک لندن و ریو، از ابتدای بلوار مدرس در ورودی شهر آمل آغاز و پس از عبور از خیابان‌های اصلی این شهر ادامه پیدا کرد.


ملی پوش آملی وزن ۱۰۰ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در دور نخست مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان جهان " یوری ناکازاتو" از ژاپن را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد و در دور بعد " ایگنات میلینوف" از بلغارستان را با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کرد.


حسینی در دور سوم نیز "مهمت آتجی" از ترکیه را با نتیجه ۲ بر یک از پیش رو برداشت، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل "کولتون شولتز" از آمریکا با نتیجه یک بر صفر مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد.

 

 

این ملی پوش آملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران، در دیدار رده بندی وزن ۱۰۰ کیلوگرم خوش درخشید و با نتیجه ۶ بر ۲  "کانتمیر شیبزوخوف" از روسیه را شکست داد و نخستین نشان برنز مسابقات جهانی را بر گردن آویخت.


تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران با کسب ۲ نشان طلا، یک نقره، 2 برنز و ۵۰ امتیاز پس از روسیه ۶۴ امتیازی، نایب قهرمان جهان شد.


حسینی درباره این مسابقات گفت: متاسفانه ناداوری زیادی در این مسابقات شد، در حالی که شانس مسلم کسب نشان طلای وزن ۱۰۰ کیلوگرم بودم، حق من به راحتی خورده شد.

 


 

 

کد مطلب: MTYyNTY0
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه