رییس شورای اسلامی شهر آمل

روابط عمومی زبان گویا و بهترین مبلغ هر سازمان یا نهاد است

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۸ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رییس شورای اسلامی شهر آمل در نشست صمیمی رییس شورای اسلامی شهر آمل با مدیران روابط عمومی شورا، شهرداری و سازمان های وابسته به شهرداری گفت: روابط عمومی زبان گویا و بهترین مبلغ هر سازمان یا نهاد است که جایگاه آن سازمان را به جامعه معرفی می‌کند.
روابط عمومی زبان گویا و بهترین مبلغ هر سازمان یا نهاد است
 

به گزارش سفیر هراز، غلامحسین شفیع‌زاده در نشستی با مدیران روابط عمومی شورا، شهرداری و سازمان‌های وابسته به شهرداری ضمن تقدیر از تلاش‌های روابط عمومی به جهت اطلاع رسانی صحیح عملکردها و انعکاس به موقع مسائل و مشکلات، گفت: روابط عمومی زبان گویا و بهترین مبلغ هر سازمان یا نهاد است که جایگاه آن سازمان را به جامعه معرفی می‌کند.


وی با انتقاد از عدم توجه برخی مدیران به اهمیت جایگاه روابط عمومی‌ها اظهار کرد: مدیران باید امکانات لازم را برای روابط عمومی‌ها به‌عنوان بازوان خود مهیا کنند.

 


رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: هر چه انعکاس مطالب در حوزه روابط عمومی‌ها پر رنگ‌تر باشد امید و نشاط در مردم بیشتر می‌شود.

 

شفیع‌زاده با بیان اینکه شورا و شهرداری به دلیل ماهیت وجودی خود و ارتباط مستقیم عملکردها و فعالیت‌ها با شهروندان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند، تصریح کرد: ایجاد یک ارتباط موثر و پایدار در جهت پیگیری و حل مسائل و مشکلات شهروندان از وظایف اصلی روابط عمومی‌های شورا، شهرداری و سازمان‌ها است که در صورت عدم توجه کافی به این حوزه سبب بروز نارضایتی در بین شهروندان می‌شود.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyNTE4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه