در دیدار اعضای شورای شهر با امام جمعه آمل

مردم در برابر کوچک‌ترین ضعف و کم کاری شورا می‌ایستند/ بستر رودخانه هراز گزینه مناسبی برای رونق گردشگری و درآمدزایی

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۳ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت: مردم شما را با نگاه دیگر و دورنگار بسیار قوی نگاه می‌کنند و انصافا شما توقع مردم را بالا بردید و مطمئن باشید اگر کوچک‌ترین ضعف و کم کاری از شما ببینند در برابر شما می‌ایستند.
مردم در برابر کوچک‌ترین ضعف و کم کاری شورا می‌ایستند/ بستر رودخانه هراز گزینه مناسبی برای رونق گردشگری و درآمدزایی
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار ویژه آمل با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

 

امام جمعه آمل در این دیدار گفت : همان طوری که شما شورانشینان برای شهر دغدغه دارید ما هم دغدغه داریم چرا که ما مدیون مردم هستیم و نگاهمان خدمت به مردم و رضایت رب العالمین است.

 

حجت‌الاسلام سیدحلیل مرتضوی با بیان اینکه اگر ما دغدغه داریم بر مبنای رشد و تعالی شهر است، تصریح کرد: عزت تک تک اعضای شورا عزت ما است، ما با شورا بیگانه نیستیم و یقینا شورانشینان که منتخب مردم هستند باید پاسخگوی مردم باشند.

 

 

وی ادامه داد: خوشبختانه اعضای شورای دوره پنجم از تخصص و تجربه خوبی برخوردار هستند و مردم هم به همین دلیل انتظار بالایی از اعضای شورا دارند.


امام جمعه آمل با اشاره به اینکه اگر اختلاف نظری در بین اعضا وجود داشته باشد برای رشد شهر و در جهت منافع مردم است، تاکید کرد: شما شهر را خیلی خوب می‌شناسید، مردم شما را با نگاه دیگر و دورنگار بسیار قوی نگاه می‌کنند و انصافا شما توقع مردم را بالا بردید و مطمئن باشید اگر کوچک‌ترین ضعف و کم کاری از شما ببینند در برابر شما می‌ایستند.


حجت‌الاسلام مرتضوی با بیان اینکه برای موفقیت باید صداقت را چاشنی کار خود کنیم، خاطرنشان کرد: شهر آمل ظرفیت بالایی دارد، برای منفعت شهر هر کاری که از دستمان برآید حمایت می‌کنیم، اعضای شورا نیز باید از ظرفیت‌های شهر استفاده کنند.

 


وی با بیان اینکه اعتقادم بر این است در راستای اتحاد و همدلی می‌توان کارهای بسیار بزرگی انجام داد افزود: شهرداری آمل متخصصان زیادی دارد و برای ساختن شهری زیبا و آباد باید از این تخصص استفاده کرد.


فرماندار ویژه شهرستان آمل نیز در این دیدار با بیان اینکه امام جمعه در حق شهر پدری و به موقع مدیران شهری را هدایت می‌کند، بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر در بین مسئولان شهری وحدت خوبی وجود دارد، همه پای کار هستند و این بهترین دوره و به نظر من دوره طلایی برای کار کردن در شهر آمل است و باید از این فرصت‌ها بهترین استفاده را کرد.


سید جعفر رسولی با بیان اینکه ما هم در کنار شما و با شما هستیم، تصریح کرد: اعضای شورا که منتخب مردم هستند اگر با مسئولان همراهی و همدلی داشته باشند موفق می‌شوند و مردم هم اگر از عملکرد شورا رضایت داشته باشند حمایت می‌کنند.

 


رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری‌های امام جمعه و فرماندار ویژه شهرستان آمل درباره زمین سایت دفن زباله در منطقه پاساکش گفت: امام جمعه پدر معنوی شهر است و خیلی از معضلات و مشکلات موجود را می‌توان با استفاده از نصایح پدرانه ایشان مرتفع کرد.


غلامحسین شفیع زاده ادامه داد: در حال حاضر بحث‌های مهمی از قبیل زباله، فاضلاب شهری، کشتارگاه و نهضت آسفالت در شهر وجود دارد که امیدوارم بتوانیم با کمک هم این مشکلات را رفع کنیم.


وی با بیان اینکه ما به‌عنوان سرباز در خدمت مردم هستیم و در این راه رهنمودهای امام جمعه را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم، تصریح کرد: دیدار با بزرگان و مسئولان شهر جزو برنامه‌های منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوده است.

 


رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه شهر آمل دارای توانمندی‌ها و پتانسیل های‌متعددی است، اظهار کرد: همان طوری که ارائه خدمات بیشتر به مردم از جمله تاکیدات امام جمعه در این دیدار بوده ما شورانشینان نیز تلاشمان بر این است تا شهر آمل جایگاه خود را در بین شهرهای استان و حتی کشور داشته باشد.


محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل با عنایت به نقش محوری ائمه جمعه در بهبود شرایط زندگی مردم، خواستار برخورداری و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت و قابلیت امام جمعه آمل در جهت عمران و آبادانی شهر شد و گفت: انتظار مردم از شورا خیلی زیاد است و امیدوارم تصمیمات خوبی بگیریم تا شهر دچار مشکل نشود.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت: یک تجربه 4 ساله را در دوره چهارم شورا پشت سر گذاشتیم، در این 4 سال می‌توانستیم از محل اعتبارات ملی برای خیلی از پروژه‌ها اعتبار جذب کنیم که متاسفانه از این منفعت بی‌بهره بودیم و ما باید نهایت سعی و تلاش را داشته باشیم تا از مسئولان و بزرگان شهر برای ساختن و آبادانی شهر کمک بگیریم.

 خسرو ابراهیم‌زاده با بیان اینکه جای تاسف دارد رودخانه هراز که از وسط شهر عبور می‌کند با ریختن زباله توسط شهروندان نمای شهر را به یک منظره زشت تبدیل کرده، یادآور شد: مسئولان استانی با وجود این همه پیگیری توسط شورا و شهرداری بستر این رودخانه را در اختیار ما قرار ندادند چرا که با انجام این کار هم اشتغال ایجاد می‌شود و هم در بحث گردشگری، زیباسازی و درآمدزایی می‌توان خیلی کار کرد.


وی با بیان اینکه اگر مسئولان در کنار هم و یک صدا باشند می‌توان شهری شکوفا و ایده آل درست کرد، گفت: تقاضا داریم این نشست‌ها حداقل ماهی یک بار با حضور امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار ویژه، اعضای شورا و شهردار تداوم داشته باشد تا با همفکری و با استفاده از رهنمودها و حمایت‌های این عزیزان، شهری در خور شان مردم آمل بسازیم.


دکتر فرزین محمودی پاتی رییس کمیسیون طرح و برنامه و توسعه شهری شورا نیز در این دیدار گفت: تمام تلاشمان بر این است تا بهترین اتفاقات در شهر رقم بخورد و این امر بدون همکاری و حمایت سایر ارکان مدیریتی شهر میسر نیست.

 


مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به نقش بی بدیل امام جمعه در تحولات یک شهر گفت: اعضای شورای اسلامی شهر آمل با تعامل و همدلی در ارائه خدمت هرچه بیشتر به مردم شهر دست به دست هم دادند که از طرفی به همکاری و همیاری امام جمعه در خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم نیاز مبرم داریم.


جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار با بیان اینکه عملکرد خوب شورا در سایه وحدت و همدلی میسر می‌شود، اظهار کرد: خیلی خوشحالم زمانی وارد عرصه شورا شدم که مسئولان توانمندی در شهر به مردم خدمت می‌کنند.


فرشید لیتکوهی رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل گفت: تیم 9 نفره شورا در راستای وحدت و همدلی شکل گرفته و انشاالله با راهنمایی‌ها و حمایت‌های امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار ویژه که پشتیبان ما هستند و با همت و تلاش بی وقفه همکاران شورا نهایت سعی مان را برای آبادانی شهر آمل می‌کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTYyNDQz
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه