بخشدار جدید دابودشت معرفی شد

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۱ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
یدالله ساعی که پیش از این نیز سابقه بخشداری دابودشت را در کارنامه خود داشت، به‌عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی شد.
بخشدار جدید دابودشت معرفی شد
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سیدجعفر رسولی معاون در مراسم تودیع و معارفه بخشدار دابودشت، گفت: بخشداران می‌توانند در چهارچوب قانون و تعامل با همکاران، معتمدین، مسئولان و مردم منطقه در راستای رشد و توسعه سیاسی و اجتماعی و پیشرفت اقتصادی منطقه تلاش کنند.

 

وی با تاکید بر نقش نظارتی فرمانداری و بخشداری‌ها و لزوم ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های شهرستان و بخش‌ها از سوی این نهاد، تصریح کرد: هرچقدر وحدت و همدلی و هم‌زبانی در یک جامعه بیشتر باشد قطعا در آن منطقه توسعه و پیشرفت فراهم می‌شود.

 

 

فرماندار ویژه آمل ادامه داد: فرمانداری نقش برجسته‌ای در راستای تحقق سیاست‌های دولت در زمینه ایجاد امنیت و فراهم کردن بستر مناسبت برای وحدت رویه و زمینه سازی برای عمل به فرموده مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال که همان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است، ایفا می‌کند.

 

رسولی با اشاره به پتانسیل بالقوه بخش دابودشت از مردم و مسئولان محلی خواست به بخشدار جدید کمک کنند تا توسعه همه جانبه را برای این منطقه رقم بزند و تصریح کرد: امیدوارم بخشدار جدید قابلیت‌های خوبی را از خود بروز و بخش را توسعه دهد.

 

 

وی در این مراسم از مهندس بهرام حیدری بخشدار سابق دابودشت که در این بخش زحمت زیادی کشیدند، تقدیر و یدالله ساعی که پیش از این نیز سابقه بخشداری دابودشت را در کارنامه خود داشت، به‌عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی شد.

 


 

 

کد مطلب: MTYyMzgx
 
 
کیمیا سامانه