در دیدار اعضای شورای شهر با نماینده مردم آمل:

انتقاداتی که به سد منگل می‌‌شود، درست نیست/ نهضت آسفالت، تعریض خیابان امام رضا و مساله زباله اولویت شورای پنجم/ باید با کنار گذاشتن مسائل قومی و جناحی به مردم خدمت کنیم

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۱ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل گفت: از روزی که پروژ سد منگل را آغازکردیم 2 موضوع دپوی زباله عمارت و دیگری جاده جایگزین دارای اهمیت و مد نظر است.
انتقاداتی که به سد منگل می‌‌شود، درست نیست/ نهضت آسفالت، تعریض خیابان امام رضا و مساله زباله اولویت شورای پنجم/ باید با کنار گذاشتن مسائل قومی و جناحی به مردم خدمت کنیم
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، اعضای شورای دوره پنجم شهر آمل امروز با نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی دیدار و به بیان دیدگاه‌ها، دغدغه‌ها و برنامه‌های خود در حوزه مدیریت شهری پرداختند.

 

دکتر عزت اله یوسفیان ملا در این دیدار با آرزوی موفقیت برای اعضای شورای دوره پنجم با بیان اینکه مردم هیچ‌ وقت خدمت خالصانه را فراموش نمی‎کنند، گفت: مسئولان باید فکر و ذکرشان خدمت به مردم باشد چرا که اگر منافع، شخصی نباشد فکرها به سمت منافع عمومی می‌رود.


وی با بیان اینکه خوشبختانه اعضای شورای دوره پنجم افرادی مجرب و سالم هستند و با تدبیری مناسب‎ برای برطرف کردن ضعف‎ها و تقویت نقاط قوت، با توکل به خدا و کمک مسئولان و هماهنگی با یکدیگر می‌توانند در راه خدمت‎رسانی هر چه بیشتر به مردم گام‎های خوبی بردارند، اظهار کرد: اگر سیاست وارد امور شود کارها از سمت و سوی خود خارج و مسیر منحرف می‌شود.


نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر در عمل سمت و سوی ما خدمت به مردم باشد ناگزیر همه متحد می‌شویم و آن قدم برداشتن در راه خدمت رسانی به مردم است.


دکتر یوسفیان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه متاسفانه برخی‌ها درباره احداث سد منگل نقطه نظرات و انتقاداتی را مطرح می‌کنند که به نظر بنده درست نیست، افزود: از روزی که پروژ سد منگل را آغازکردیم 2 موضوع دپوی زباله عمارت و دیگری جاده جایگزین دارای اهمیت و مد نظر  بود که ایجاد جاده جایگزین را همه شاهدند.

وی در ادامه با بیان اینکه درباره مساله زباله نیز 2 سال قبل از آبگیری سد، کل زباله‌ها باید از بستر تخلیه و تا عمق 4 متر خاکبرداری شودتا شیرابه‌ای وجود نداشته باشد، تصریح کرد: متاسفانه این مساله را طوری جلوه دادند که زباله مشکل ایجاد می‌کند درحالی که از زمان شروع مطالعات و کارشناسی‌ها برای احداث سد همه این مسائل لحاظ و حتی مجوز زیست محیطی هم گرفته شد.


نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: از زمان آغاز پروژه سد ابتدا موضوع زلزله را مطرح کردند اما طبق نظر کارشناسان امر، فقط زلزله 8 ریشتری برای این سد مشکل ایجاد می‌کند که باز هم طبق نظر کارشناسان در صورت بروز زلزله‌ای با این قدرت حتی چیزی از شهر آمل هم نمی‌ماند.

 


این مسئول با اشاره به اینکه خوشبختانه مردم آمل سطح درک‌شان خیلی بالا است و همه چیز را خوب رصد می‌کنند که این مایه دلگرمی ما می‌شود، اظهار کرد: آنچه می‌ماند خدمت به مردم است، اگر اعتقاد داریم که شهر آمل لیاقتش بیشتر از اینها است باید همه با هم یکدل و یک جهت پای کار باشیم.


دکتر یوسفیان با بیان اینکه با تعامل و همکاری می‌توان با هدف واحد، پروژه‌ها را به خوبی اجرا کرد، افزود: در حال حاضر 26 پروژه ملی در استان مازندران در دستور کار است که  18 پروژه مربوط به آمل و ردیف و اعتبار ملی دارد و این پروژه‌ها از جمله پروژه های ماندنی برای همیشه است.


وی با عنوان اینکه باید با همت اعضای شورای شهر مسئله زباله حل شود، گفت : در حال حاضر بزرگترین انتصاب شما انتخاب شهردار است که امیدوارم شهرداری قوی و خوب انتخاب کنید تا بتوانید کارهای ماندگاری انجام دهید.


نماینده مردم آمل در مجلس با تاکید بر اینکه معتقدم در آمل باید بیشتر از اینها کار شود و وقتی پروژه‌ای تعریف می‌شود همه پای کار باشند تا کار هر چه زودتر شروع و به اتمام رسد، ادامه داد: با تمام توان در خدمت شورا، شهرداری، مسئولان و شهر عزیزم آمل هستم و حمایت می‌کنم، امیدوارم با تفاهم و همدلی تمامی مسئولان، شهر آمل به آنچه که مستحق آن است برسد.

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار با اشاره به اینکه برای موفقیت علاوه بر توانایی اعضای شورا به حمایت نماینده مجلس و مسئولان شهری نیاز داریم، گفت: خوشبختانه وحدت رویه و صمیمیت بسیار خوبی در بین اعضای شورای دوره پنجم وجود دارد و همه پای کار هستند.
 

غلامحسین شفیع زاده با عنوان اینکه اگر می‎خواهیم جهشی در پیشرفت آمل داشته باشیم باید میان مردم و همه مسئولان یک همدلی، همکاری و وفاق خوب وجود داشته باشد، ادامه داد: باید با تلاش‌های خود در سطح شورا بتوانیم رضایت شهروندان را بیش از گذشته جلب کنیم.


وی با بیان اینکه موضوع مهمی که درگیر آن هستیم موضوع تامین زمین برای دپوی زباله و احداث کارخانه زباله سوز است، تصریح کرد: از نماینده مردم آمل در مجلس تقاضا داریم تا جهت در اختیار قرار دادن زمین پاساکش به شهرداری، ما را حمایت و یاری کند تا بتوانیم هر چه زودتر مشکل زباله را حل کنیم.

 


در ادامه نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل گفت: تلاشمان بر این است تا مردم هیجان و حلاوت اجرای پروژه های عمرانی را در شهر ببینند و در نظر داریم در 6 ماه اول کاری، نهضت آسفالت را به جد در دستور کار قرار دهیم که این امر نیاز به حمایت دارد و باید ما را حمایت کنید.


محمد محمدی با عنوان اینکه آمادگی برگزاری جلسات ماهانه منظم در طول سال و گفت‌وگو درباره مشکلات و مسائل گوناگون و رفع مشکلات با نماینده مردم آمل در مجلس را داریم، افزود: با تعامل بیشتر میان شورای اسلامی شهر و نماینده مجلس شورای اسلامی خدمات خوبی را می‌توانیم در شهر خلق کنیم.


وی در پایان خاطرنشان کرد: نگاه شورا بر این است تا در یک فضای صمیمی از وجود نماینده مجلس استفاده کنیم و برای پیشبرد پروژه‌ها و تعریض خیابان امام رضا(ع) از بودجه ملی برخوردار شویم.


سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در این دیدار گفت: خوشبختانه شورای دوره پنجم به خوبی کار خود را شروع کرد که امیدوارم این روحیه تا پایان این دوره حفظ شود.


خسرو ابراهیم‌زاده با بیان اینکه ما دنبال هیچ جایگاهی نیستیم و تنها وحدت مجموعه شورا، شهرداری و مسئولان را می‌خواهیم، اظهار کرد: آنچه که مسلم است نقش حمایتی بزرگان و مسئولان شهر است که امیدوارم بین مردم و مسئولان شهرستان و استان یک ارتباط مستمر وجود داشته باشد.


وی با اشاره به اینکه همه واقفیم در پروسه پسماند هیچ فردی به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام دهد و نیاز به یک عزم ملی دارد، تصریح کرد: با حمایت نماینده مجلس  می‌توانیم این عزم ملی را داشته باشیم و این معضل بزرگ زیست محیطی که 35 سال زباله شهر آمل و برخی از شهرها و روستاهای همجوار در محل عمارت دپو می‌شود را مرتفع کنیم.


سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه فردگرایی در شورا وجود ندارد، ادامه داد: همه ما به‌عنوان ید واحد در خدمت شهر و مردم هستیم و امیداورم این وحدتی که حاکم است در عمل هم حفظ شود تا مردم حلاوت آن را لمس کنند.

 


مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت: ما حول سه محور اصلی نهضت آسفالت، تعریض خیابان امام رضا(ع) و پسماند کار شورای دوره پنجم را آغاز کردیم که امیدوارم با همت اعضای شورا و حمایت نماینده مجلس و مسئولان کارهای خوبی انجام شود.


جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت: خوشبختانه اتحاد و همدلی خوبی میان مسئولان شهری است و تنها یک حلقه مفقوده وجود دارد که اگر بتوانیم شهرداری همسو با مسئولان شهری را انتخاب کنیم این حلقه مفقوده پیدا می‌شود.


وی با بیان اینکه امیدوارم در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای مسئولان بتوانیم کارهای خوب و اثرگذاری در شهر انجام دهیم، افزود: طبیعتا یکی از کارهای حساس و مهم شورا انتخاب شهردار خوب است و نقش شورا بعد از انتخاب شهردار کمرنگ می‌شود و بیشتر در بحث نظارتی باید عمل کند.


قاسم رسولی خزانه دار شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت: با اعتمادی که مردم به ما کردند و حضور حماسی که در 29 اردیبهشت داشتند مسئولیت ما بسیار سنگین شده و امروز باید با کنار گذاشتن مسائل قومی و جناحی به مردم این شهر خدمت کنیم.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه در شهری زندگی می‎کنیم که شهر مومنان است، تصریح کرد:  چشم و امید مردم شهر به 9 نفر عضو شورای شهرشان است و باید طوری عمل کنیم که رضایت مردم جلب شود.
 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMzc4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه