هم‌زمان با هفته دولت انجام شد

افتتاح ساختمان شهرداری و آتش‌نشانی امام‌زاده عبدالله(ع)+ تصاویر

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۸ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
در ششمین روز از هفته دولت ساختمان جدید شهرداری و آتش نشانی امام‌زاده عبدالله(ع) آمل با هزینه 10 میلیارد ریال افتتاح شد.
افتتاح ساختمان شهرداری و آتش‌نشانی امام‌زاده عبدالله(ع)+ تصاویر
 

به گزارش سفیر هراز، سیدجعفر رسولی در مراسم افتتاح ساختمان جدید شهرداری و آتش نشانی امام‌زاده عبدالله(ع) آمل ضمن اشاره به رویکرد دولت برای کمک به شهرهای کوچک، گفت: در دولت یازدهم با اهتمام جدی دولت و پیگیری‌های نماینده مردم آمل در مجلس، کمربندی غربی آمل-چمستان به جاده هراز تکمیل و بهره‌برداری شده که نقش بسیار زیادی در کاهش بار ترافیکی به داخل شهر آمل دارد.


وی در ادامه اظهار کرد: بخشی از مسیر محور هراز که در حوزه استحفاظی بخش امام‌زاده عبداله واقع شده برای تعریض و چهارخطه شدن آن بیش از 300 میلیارد تومان در این محدوده و نیز دیگر مسیرهای این جاده کمک مالی شده است.


فرماندار آمل همچنین با بیان اینکه در هفته دولت حدود 75 طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی شهرستان آمل در حال افتتاح است، افزود: برای اجرای این طرح‌ها حدود 509 میلیارد ریال از محل اعتبارهای دولتی و بخش خصوصی هزینه شد.


رسولی با بیان اینکه اقدامات دولت تدبیر و امید در دیگر بخش‌های شهرستان نیز قابل لمس و ثمربخش واقع شد، ادامه داد: در دولت یازدهم، گازرسانی به 90 روستا، ساخت 5 مجتمع آبرسانی برای بهره‌مندی 44 روستا، تکمیل و چهارخطه شدن بخشی از جاده‌های ارتباطی آمل به بابل قدیم، آمل به فریدونکنار، آمل به چمستان ، آسفالت 201 روستا و تجهیز، تسطیح و یکپارچه سازی 504 کیلومتر از شالیزارهای شهرستان انجام شد و مردم نیز از مزایای آن بهره‌مند هستند.


وی با اشاره به رقم اعتبارات استانی شهرستان آمل، این میزان اعتبار را برای اجرای پروژه‌های بزرگ این شهرستان که ذکر شد، کافی ندانست و گفت: تحقق اجرای این پروژه‌ها را مدیون تلاش نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی برای جذب اعتبارات ملی هستیم.


فرماندار آمل در پایان تلاش مدیران این شهرستان را که در حد مدیران کل استانی زحمت می‌کشند، ستودنی دانست و سهم نزدیک به 50 درصدی صنعت و اشتغال این شهرستان در استان را ثمره تلاش همه مسئولان شهرستان آمل بیان کرد.

 

در این مراسم ساختمان شهرداری و آتش نشانی شهز امام‌زاده عبدالله آمل با حدود 700 متر مربع مساحت و هزینه 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و بودجه شهرداری به بهره‌برداری رسید و در پایان به پاس گرامیداشت و یادبود شهدای دولت، نهال‌هایی در محوطه این شهرداری کاشته شد.

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMzQ0
 

 
کیمیا سامانه