گزارش تصویری1/

افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان آمل در نخستین روز از هفته دولت+ تصاویر

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۴ / شهریور / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
در نخستین روز از هفته دولت چندین پروژه عمرانی در بخش دابودشت لاریجان با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.
افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان آمل در نخستین روز از هفته دولت+ تصاویر
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، در نخستین روز از هفته دولت مجمتع ورزشی و استخر شنای روستای طوله کلا با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.

 

این مجموعه با همت آقای سهرابی در زمینی به مساحت 3 هزار مترمربع  بنا شده که متراژ بنای آن یک هزار و 100 مترمربع و دارای 2 استخر بزرگسال و ویژه کودکان،  سونا، جکوزی سردو گردم و حمام سرد است.

 

گفتنی است بخش دابودشت آمل با جمعیت حدود 50 هزار نفر فاقد مجمتع ورزشی بود که با همکاری و فعالیت همه مسئولان در کمتر از یک سال این استخر شنا به بهره‌برداری رسید.

 

همچنین طرح هادی روستای درزیکلا و جاده بین درزیکلا و هشتل سفلی نیز افتتاح شد.

 

جاده تیرویجان به شاهکتی به طول یک هزار و 350 متر برای چهار روستای تیرویجان، عظیم آباد، شاهکتی و نوآباد به صورت طرح مشترک با استفاده از قیر یارانه‌ای احداث شد که عرض جاده  از 3 متر به 6 و نیم متر افزایش یافت و هزینه‌ای بالغ بر 230 میلیون تومان برآورد شد که 70درصد هزینه مشترک محاسبه و به صورت یارانه قیر پرداخت و مابقی هزینه‌ها میان روستاها به نسبت جمعیت تقسیم بندی شد.

 

در هفته دولت کارخانه شالیکوبی مدرن آقای اسماعیل‌زاده و طرح هادی روستای ولیک سفلی نیز به بهره‌برداری رسید.

 

در حاشیه این مراسمات نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس، فرماندار ویژه شهرستان آمل، بخشدارلاریجان و برخی مسئولان ضمن ملاقات عمومی با اهالی روستای ناندل لاریجان به منظور بازدید از پروژه های انجام شده مسائل و مشکلات این روستا را بررسی کردند.

 

همچنین به مناسبت هفته دولت جمعی از مسئولان در گلزار شهدای امام‌زاده ابراهیم شهرستان آمل برای غبارروبی و عطرافشانی حاضر شدند و با اهدای گل یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، ششم بهمن آمل، مدافعان حرم و شهدای گمنام را گرامی داشتند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMjcy
 

 
کیمیا سامانه