به میزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برگزار شد

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل+ عکس

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۱ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل به میزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در سرای مهر این شهرستان برگزار شد.
آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل+ عکس
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، احمد امیرسلیمانی در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل با بیان اینکه خبرنگاران در سخت‌ترین شرایط سعی در انتقال اخبار و مفاهیم به مردم دارند و همگان بر حساس بودن شغل خبرنگاری واقفند، گفت: منتقدان خود را بیشتر از حامیان دوست داریم چراکه انتقادها سبب تصمیم گیری صحیح در رفتارهای ما می‌شود.


وی با اشاره به اینکه تهدیدهای خبری به یک مجموعه خدمتگزار موجب ضایع شدن توان و بی‌انگیزگی می‌شود افزود: خبرنگاران زحمات مجموعه شهرداری را به خوبی انعکاس دادند که جای قدردانی و سپاس دارد.


شهردار آمل با عنوان اینکه آمل در اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان پیشرو است، اظهار کرد: شهرداری‌ها وابسته به صنعت ساختمان هستند و با رکود این صنعت درآمد شهرداری‌ها نیز کاهش پیدا می‌کند که برای مدیریت در این اوضاع باید از تعریف پروژه‌های موازی خودداری کرد.


این مسوول تملک و احداث بلوار ولایت شمالی را یک دانشگاه برای سایر شهرها تعبیر کرد و افزود: حدود 250 پلاک در این پروژه را شهرداری آمل با توافق و حتی بدون شکایت تملک کرد و یکی از بزرگترین پروژه‌های بافت فرسوده کشور محسوب می‌شود.


امیرسلیمانی با بیان اینکه امیدواریم مدیران بعدی شهرداری با توان و انگیزه بیشتری کار کنند، ادامه داد: 7 سالی که در خدمت همشهریان عزیز آملی بودیم تلاش کردیم تا جوگیر نشویم و کم فروشی نداشته باشیم. همیشه به مدیران مجموعه شهرداری گفتیم به گونه‌ای رفتار کنیم که در آینده از سوی مردم مورد پذیرش قرار بگیریم.


رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز با اشاره به سهم خبرنگاران در توسعه منطقه‌های مختلف، گفت: بیان رسانه‌ها باید به گونه‌ای باشد که حضور مردم به مشارکت افزایش پیدا کند و مطالبی ننویسند که مردم ناامید شده و در توسعه شهر مشارکت نکنند.


اسدالله تورنگ با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل مصوب شده و به زودی راه اندازی می‌شود، اظهار کرد: اساسنامه این سازمان تدوین شده و امیدواریم راه‌اندازی آن در راستای خدمت رسانی به بخش فرهنگی و هنری موثر باشد.


وی با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید واقعیت‌ها را بیان کنند و صادقانه و حقیقی بنویسند، گفت: رسانه‌ها در راستای افزایش سواد رسانه‌ای اقدام کنند، زیرا گاهی برداشت‌های نادرست از برخی مسایل موجب انتشار خبری نادرست می‌شود.


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل نیز در این آیین گفت: شهر فقط نیاز به ساخت و سازهای عمرانی ندارد بلکه در کنار آنها به متا فیزیک و روح شهر نیاز دارد و شهرداری‌ها هم باید به این امر توجه کنند.


امیر امیرنیا از شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل به دلیل اهمیت دادن به مباحث فرهنگی و هنری تقدیر کرد و افزود: این رویکرد مشارکت مردم را در توسعه شهری افزایش می‌دهد.


 وی با عنوان اینکه همه ما دارای نواقص و ضعف‌هایی هستیم که قلم خبرنگاران راه رفع نقصان را نشان می‌دهد، ادامه داد: کسب رتبه برتر 5 نفر از خبرنگاران در جشنواره استانی مطبوعات از افتخارات شهر آمل است.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDg0
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه