نماینده مردم آمل در مجلس:

جلوی واردات حتی یک کیلوگرم برنج در گمرک کشور گرفته می‌شود

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۱ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه واردات برنج به طور منظم از سوی گمرک استعلام و پرینت گرفته می‌شود، گفت: قطعا جلوی واردات برنج حتی یک اگر کیلوگرم باشد در گمرک کشور گرفته می‌شود.
جلوی واردات حتی یک کیلوگرم برنج در گمرک کشور گرفته می‌شود
 

دکتر  عزت‌الله یوسفیان ملا در راستای ممنوعیت واردات برنج به کشور به خبرنگار سفیر هراز گفت: واردات این محصول به طور منظم و هر 15 روز از سوی گمرک استعلام و پرینت گرفته می‌شود.

 

وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس اعلام گمرک کشور از فروردین ماه امسال و هم‌زمان با آغاز کشت برنج  و اکنون که برداشت این محصول در کشور درحال انجام است، هیچ وارداتی نداشتیم.

 

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به طرح ممنوعیت واردات برنج، تصریح کرد: این طرح تا حداقل سه ماه پس از پایان برداشت محصول برنج توسط دولت تصویب و متولیان امر از جمله وزارتخانه جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت که متولی اصلی صدور مجوز برای واردات قانونی هستند، باید آن را لحاظ کنند.

 

دکتر یوسفیان ملا در پایان با بیان اینکه این اقدام نمایندگان در راستای حمایت از شالیکاران کشور در زمان کشت و ایجاد انگیزه کشت در میان آنها و حمایت از تولید داخل است، خاطرنشان کرد: قطعا جلوی واردات برنج حتی یک اگر کیلوگرم باشد در گمرک کشور گرفته می‌شود.

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDY4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه