در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) آمل مطرح شد

بیمارستان امام خمینی(ره) آمل قابلیت تامین نیازهای تخصصی قلب در حوزه درمان را دارد/ راه اندازی بخش‌های آنژیوگرافی و جراحی قلب در شهرستان آمل

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۹ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رییس بیمارستان فاطمه زهرا(س) ساری گفت: بیمارستان امام خمینی(ره) آمل قابلیت تامین نیازهای تخصصی قلب در حوزه درمان را دارد تا نیاز این شهرستان مبنی بر افزایش سطح خدمات درمانی ارتقاء یابد.
بیمارستان امام خمینی(ره) آمل قابلیت تامین نیازهای تخصصی قلب در حوزه درمان را دارد/ راه اندازی بخش‌های آنژیوگرافی و جراحی قلب در شهرستان آمل
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، دكتر ابوالقاسم فلاح رییس بیمارستان فاطمه زهرا(س) ساری دکتر ضیا فوق تخصص جراحی قلب باز این بیمارستان در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان آمل گفت: این بیمارستان قابلیت تامین نیازهای تخصصی قلب در حوزه درمان را دارد تا نیاز شهرستان آمل مبنی بر افزایش سطح خدمات درمانی ارتقاء یابد و ما نیز آمادگی کامل برای همکاری‌های لازم را داریم.

 


مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل در این بازدید گفت: طرح تحول نظام سلامت از سیاست‌های موفق و نتیجه بخش دولت تدبیر و امید و ارتقاء زیرساخت‌های سلامت و درمان مردم، از اولویت‌های دولت دوازدهم است.

 


دکترحمزه قاسمی با اشاره به نیاز خدمات درمانی آنژیوگرافی و جراحی قلب در آمل، اظهار کرد: خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی در زمینه بیماری‌های قلبی از نیازهای درمانی شهرستان آمل است که مطابق با استانداردهای تعریف شده بهداشت و درمان در این زمینه تصمیم گرفته شده و راه اندازی می‌شود.


در ادامه رییس بیمارستان امام خمینی(ره) آمل اظهار کرد: از توجه ویژه رئیس و معاونان درمان و توسعه دانشگاه علوم پزشکی نسبت به راه اندازی بخش‌های آنژیوگرافی و جراحی قلب در شهرستان آمل و همکاری لازم درباره پذیرش کادر پرستاری و اتاق عمل به منظور طی دوره آموزش‌های لازم تقدیر و تشکر می‌کنم.

 


دکتر محمدتقی رمضانی با توجه به اینکه این بیمارستان در فضای مناسب و راه دسترسی آسان مردم کل شهرستان آمل است با اعلام آمادگی کامل برای ایجاد بخش‌های آنژیوگرافی و جراحی قلب، تصریح کرد: باتوجه به نیاز ضروری این شهرستان و غرب استان منتظر تایید نهایی نقشه از دفتر فنی دانشگاه هستیم تا انشاالله بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب به‌عنوان نیاز ضروری این شهرستان، راه اندازی شود.


گفتنی است پس از بازدید از بخش‌های اتاق عمل، آنژیوگرافی، جراحی قلب، سی سی یو و آی سی یو بیمارستان امام خمینی(ره) آمل، فضای فیزیکی ساختمان بیمارستان امام خمینی مناسب اعلام شد.

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDUy
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه