معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در آمل

بسیاری از انقلاب‌ها در جهان به واسطه نداشتن رهبری قوی، شکست خوردند/ ایران هراسی استکبار در منطقه

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۱ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امیر سرتیپ جهانشاهی در جشنواره اشک و لبخند شهدای نیاک گفت: دشمنان انقلاب به اقتدار مقام معظم رهبری معترف هستند و همه تلاش خود را با جنگ نرم، نیابتی، ترکیبی و نظیر آن درباره تضعیف ایران به کار می‌گیرند.
بسیاری از انقلاب‌ها در جهان به واسطه نداشتن رهبری قوی، شکست خوردند/ ایران هراسی استکبار در منطقه
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، امیر سرتیپ علی جهانشاهی عصر امروز در یادواره سردارخلبان شهید مسعود منفرد نیاکی و 39 شهید روستای نیاک بخش لاریجان آمل با محوریت بیست‌ و چهارمین جشنواره اشک و لبخند گفت: امروزه عزت، اقتدار، سربلندی ایران مدیون خون شهدا، خانواده‌های معظم شهدا، رهبری معظم انقلاب و آمادگی کامل و شبانه‌روزی نیروهای مسلح است.


وی با بیان اینکه به برکت خون شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و با هدایت رهبری انقلاب، اعمال تحریم‌های ظالمانه و تهدیدهای شبانه‌روزی در طول چهار دهه گذشته تاکنون همواره با شکست مواجه بودند و در آینده نیز می‌شوند، اظهار کرد: امروز ما شاهد اقتدار روزانه ایران اسلامی ایران در منطقه و حتی در دنیا هستیم.


معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش امام خمینی(ره) را در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس کاملا مشهود عنوان کرد و افزود: بعد از ایشان سکان انقلاب به دست مقام معظم رهبری افتاد که فردی با ایمان، باتقوا، شجاع، قاطع و عالم و آگاه نسبت به همه علوم اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، نظامی و فناوری است و بهترین و قدرتمندترین فرماندهان جهان هستند.

 

سرتیپ جهانشاهی با اعلام اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی ابهت شرق و غرب درهم شکسته شد، گفت: این انقلاب اسلامی به همه اندیشمندان و سیاستمداران جهان ثابت کرد که می‌توان علیه ظلم به پا خاست.


وی با بیان اینکه بسیاری از انقلاب‌ها در جهان به واسطه نداشتن رهبری قوی، شکست خوردند، یادآور شد: دشمنان انقلاب به اقتدار مقام معظم رهبری معترف هستند و همه تلاش خود را با جنگ نرم ، نیابتی، ترکیبی و نظیر آن درباره تضعیف ایران به کار می‌گیرند.

 

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: ترامپ با سفر منطقه‌ای خود به خاورمیانه و قرارداد فروش چند صد میلیارد دلاری سلاح به عربستان در واقع می‌خواهد کشور مرتجع عربستان سعودی را نماینده جعلی خود در منطقه معرفی و تبدیل و با عادی سازی درگیری‌های منطقه‌ای، فشارهای کشورهای مسلمان را از رژیم کودک کش اسرائیل کم کند.


سرتیپ جهانشاهی با بیان اینکه همه این ترفندها و نقشه‌های شوم آمریکا و متحدان مزدورش در منطقه، مقابله با اوج گیری جبهه مقاومت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و دنیا است، تصریح کرد: اسکتبار اکنون با این رویکرد و نقشه شوم خود به دنبال پیاده کردن سیاست اسلام هراسی و ایران هراسی در منطقه است.


وی در پایان خاطرنشان کرد: امروزه مردم به‌عنوان یکی از مهمترین عناصر انقلاب اسلامی با ایستادگی، مقاومت و الگوگیری از شهدا، تعهد تخصص، از خودگذشتگی، دشمن شناسی، مدیریت جهادی و پیشرفت درهمه زمینه‌های دفاعی و صنعتی و اقتصادی می‌توانیم، اقتدار و آمادگی رزمی و دفاعی ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDU3
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه