افزایش صادرات غیرنفتی به کشورهای آسیای میانه از اولویت‌های سازمان صنعت و معدن

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۹ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزایش صادرات غیر نفتی به کشورهای آسیای میانه و کشورهای همسایه‌ در حوزه توسعه تجارت و توسعه کشورهای هدف صادراتی و افزایش سبد کالای صادارتی به کشورهای مختلف را از اولویتهای توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت و معدن خواند.
 

به گزارش سفیر هراز،

علی غفوری مقدم در گفت‌گو با اظهار کرد: توسعه تجارت و امور بازرگانی خراسان رضوی از طیف بسیار گسترده‌ای برخوردار است و در بخش‌های مختلف، اولویت‌ها مشخص و برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

 

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه، حمایت از صنوف تولیدی و ارتقاء سهم این حوزه در مجموعه اصناف سطح کشور از اولویت‌های ما است.

 

وی با بیان اینکه در جهت بازسازی و نوسازی صنوف تولیدی و حمایت از مشاغل خانگی هم برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده، افزایش صادرات غیر نفتی به کشورهای آسیای میانه و کشورهای همسایه‌ در حوزه توسعه تجارت و توسعه کشورهای هدف صادراتی و افزایش سبد کالای صادارتی به کشورهای مختلف را از اولویتهای توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خواند.

 

وی یادآور شد: باید در راستای اقتصاد مقاومتی، توجه به توان تولید داخلی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی هم در بخش بازرگانی داخلی و هم در حوزه تجارت مد نظر همه فعالان این عرصه قرار گیرد و این ضرورتی است که نیاز به تلاش جهادی دارد.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDQ2
 

پر بازدیدترین امروز
 
آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه