رئیس دادگاه عمومی بخش لاریجان خبر داد

اجرای حکم تخریب 2 واحد ساختمان مسکونی غیرمجاز در اراضی زراعی روستای ناندل آمل+ تصاویر

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۷ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رئیس دادگاه عمومی بخش لاریجان گفت: حکم تخریب و قلع و قمع 2 واحد ساختمان مسکونی غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی روستای ناندل لاریجان آمل اجرا شد.
اجرای حکم تخریب 2 واحد ساختمان مسکونی غیرمجاز در اراضی زراعی روستای ناندل آمل+ تصاویر
 

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز از تخریب ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغ‌هایی در منطقه عالمیان ناندل بخش لاریجان خبر داد و گفت: طبق تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری زمین‌های کشاورزی و اراضی زراعی، باغی و تامین امنیت غذایی جامعه با حضور بخشدار لاریجان و نمایندگان جهاد کشاورزی، دادگستری و فرمانده انتظامی بخش، احکام مربوط به قلع و قمع و تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز، در روستای ناندل و ارتفاعات دماوند اجرا شد.

 

وی ادامه داد:طبق این حكم در اجرای قانون حفظ كاربری اراضی زراعی و باغ‌ها 2 واحد ساختمان مسکونی غیر مجاز تخریب و قلع و قمع شد.


رئیس دادگاه عمومی بخش لاریجان بابیان اینکه هرگونه ساخت‌وساز در اراضی زراعی و باغی به موجب قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها ممنوع است، تصریح کرد: برای این جرم مجازات جزای نقدی تا سه برابر قیمت کارشناسی ملک و قلع و قمع بنای احداث شده انجام می‌شود.


محمدی ضمن تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان تغییر کاربری غیرمجاز اراضی زراعی و باغی، خاطرنشان کرد: از همه افرادی که قصد ساخت‌وساز یا خرید و فروش زمین‌های کشاورزی خود را دارند درخواست می‌شود برای اخذ مشاوره و مجوزهای قانونی به مدیریت و یا مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها مراجعه کنند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDM4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه