مسابقات لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران با قهرمانی تیم آمل به پایان رسید+ تصاویر

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۶ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مسابقات لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران یادبود مرحوم مهندس طاهرنژاد ،به میزبانی شهرستان آمل و با قهرمانی تیم آمل به پایان رسید.
مسابقات لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران با قهرمانی تیم آمل به پایان رسید+ تصاویر
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، مسابقات لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران یادبود مرحوم مهندس حمیدرضا طاهرنژاد با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری و هیات دو و میدانی شهرستان آمل و حضور مسئولان استانی و شهرستانی در آمل برگزار شد.


ناصر نصری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در مراسم اختتامیه این مسابقات ضمن تقدیر از شورای اسلامی و شهرداری آمل از حمایت در برگزاری لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران گفت: مرحوم طاهرنژاد علاوه بر خدمتگزاری گسترده در آمل، در حمایت از ورزش و همچنین مدیریت مباحث آن تاثیر گذار بودند.


وی با اشاره به اینکه تقدیر به ما اجازه نداد تا از مرحوم طاهرنژاد به عنوان رئیس ورزش‌های همگانی شهرستان آمل بهره لازم را ببریم افزود: مرحوم طاهر نژاد سابقه قهرمانی در پرتاب با نیزه را هم داشتند و امیدوارم جامعه ورزش شهرستان بتواند افرادی مانند وی تربیت کند.


در پایان این مراسم تندیس این دوره از مسابقات برای تقدیر به شهرداری آمل، اداره ورزش  و جوانان و خانواده مرحوم طاهرنژاد تعلق گرفت.

 

گفتنی است در این مسابقات تیم آمل با مجموع امتیاز 59 مقام نخست، تیم بهشهر با مجموع امتیاز 52 مقام دوم و تیم رامسر با 32 امتیاز مقام سوم را از آن خود کردند و


قهرمانان این دوره با اهدای حکم قهرمانی، مدال و جایزه نقدی مورد تشویق قرار گرفتند.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDE5
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه