در دیدار فرماندار آمل با خبرنگاران مطرح شد

تیترهای داغ و پررنگ کردن مطالب از سوی خبرنگاران مدیران را به تکاپو وادار می‌کند/ هر درگاه مجازی و پیام رسانی، خبرنگار تلقی نمی‌شود

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۶ / مرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل گفت: بارها پیش آمده مدیران مسائل حساس و مهم را در مواجهه با کارهای روزمره به فراموشی سپردند و این تیترهای داغ و پررنگ کردن مطالب از سوی خبرنگاران مدیران را به تکاپوی مجدد وادار کرده است.
تیترهای داغ و پررنگ کردن مطالب از سوی خبرنگاران مدیران را به تکاپو وادار می‌کند/ هر درگاه مجازی و پیام رسانی، خبرنگار تلقی نمی‌شود
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، فرماندار آمل در دیدار صمیمی با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار با تاکید بر اینکه میز مدیریت حق مدیر نیست بلکه حق مردم است که در دست مدیران به امانت سپرده شد، گفت: مدیران شهرستانی خبرنگاران را به چشم رقیب خود نبینند، بلکه سعی کنند خبرنگارانی که با قلم صدق و صفا نقد می‌کنند را یک فرصت بدانند.

 

وی ضمن تشکر از خبرنگارانی که مدیران را نقد منصفانه می‌کنند، پرسشگری و تذکر وارده از سوی این خبرنگاران را به فال نیک گرفت و یادآور شد: بارها پیش آمده که مدیران مسائل حساس و مهم را در اثر مواجهه با کارهای روزمره به فراموشی سپردند و این تیترهای داغ و پررنگ کردن مطالب از سوی خبرنگاران بوده که مدیران را به تکاپوی مجدد وادار کرده است.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل با تاکید بر اینکه هر درگاه مجازی و پیام رسانی، خبرنگار تلقی نمی‌شود، اظهار کرد: خبرنگاران واقعی دارای ساز و کار رسمی، نام و آدرس ثبت شده و مشخص و پاسخگو به مطالب منتشر شده هستند.

 

 

رسولی با عنوان اینکه 350 هزار شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی بر گردن ما دِین دارند، ادامه داد: خبرنگاران با بیان شیوا و اطلاع رسانی صحیح از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم، ملت را نسبت به این نظام دلگرم کنند و دسیسه‌های رسانه‌های بیگانه که سعی در ناامید کردن مردم نسبت به این نظام دارند را برملا سازند.

 

وی در حاشیه این نشست و در مراسم تجلیل از خبرنگاران تصریح کرد: در رابطه با مشکلات رفاهی دوستان خبرنگار و اصحاب رسانه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم و پیگیر درخواست‌ها و مطالبات این عزیزان هستم.

 

در پایان از خبرنگاران زحمتکش و پرتلاش این شهرستان تقدیر شد.

 

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYyMDA0
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه