بخشدار امام‌زاده عبدالله(ع) آمل:

بخش امام‌زاده عبدالله(ع) آمل خاستگاه صنعت گردشگری است/ بهره‌برداری 26 پروژه در 11 روستا بخش امام‌زاده عبدالله(ع)

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۴ / تیر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
بخشدار امام‌زاده عبدالله(ع): این بخش از موهبت‌های الهی رودخانه، جنگل و از همه مهمتر بارگاه مطهر امام‌زاده عبدا...(ع) برخوردار و واقع شدن این بخش در محور هراز، خاستگاه بسیاری از گردشگران است که باید هدایت سرمایه گذاران در این راستا انجام شود.
بخش امام‌زاده عبدالله(ع) آمل خاستگاه صنعت گردشگری است/ بهره‌برداری 26 پروژه در 11 روستا بخش امام‌زاده عبدالله(ع)
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، یحیی عسگری‌پور در نشست مشترک بخشدار با دهیاران بخش امام‌زاده عبدالله(ع) آمل به مناسبت روز دهیار گفت: دولت رویکرد بسیار خوبی نسبت به روستاها دارد و اعتبارات بالایی را اختصاص داده، این ما هستیم که باید با تلاش زمینه درآمد پایدار روستایی را برای پایداری روستاییان عزیز در روستا را فراهم کنیم و در روستاها با یک عزم جدی حمایت‌های لازم از شوراهای اسلامی و دهیاران به عمل آید.

 

وی با بیان اینکه باید کشاورزی و گردشگری را مورد توجه قرار دهیم، اظهار کرد: بخش امام‌زاده عبدالله(ع) آمل از موهبت‌های الهی رودخانه، جنگل، کوهستان، جلگه و از همه مهمتر بارگاه مطهر امام‌زاده عبدا...(ع) برخوردار و واقع شدن این بخش در محور هراز، خاستگاه بسیاری از گردشگران است که باید هدایت سرمایه گذاران در این راستا انجام و همه دستگاه‌ها به این امر توجه کنند.

 

بخشدار امام‌زاده عبدالله(ع) آمل به مناسبت روز ملی دهیار به بهره‌برداری 26 پروژه در 11 روستا از این بخش اشاره کرد و افزود: این پروژه‌ها با مبلغ 15 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد و 2 هزار و 815 خانوار از این پروژه‌ها و خدمات دهیاران و شوراهای اسلامی بهره‌مند می‌شوند.

 

عسگری‌پور با عنوان اینکه تاکنون به مناسبت روز ملی دهیار در گذشته 61 پروژه به مبلغ 11 میلیارد ریال از محل در آمد‌های اداره کل امور روستایی و ارزش افزوده‌ها به بهره‌برداری رسید، ادامه داد: بالغ بر 3 هزار و 420 خانوار در 18 روستا از این پروژه‌ها بهره‌مند شدند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: با اجرای مجموعا 87 پروژه‌ در سه سال گذشته با هزینه بیش از  955 میلیارد ریال، تعداد 6 هزار و 235 خانوار در 29 روستا از آن بهره‌مند شدند.

 


 

 

کد مطلب: MTYxNDky
 

 
کیمیا سامانه