مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل مطرح کرد:

نارضایتی از بهداشت محیط آستان مقدس امام‌زاده عبدالله(ع) آمل/ حداکثر تا 2 ماه آینده مشکل آب شرب آستان امام‌زاده عبدالله(ع)حل می‌شود

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۲ / تیر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل گفت: آستان مقدس امام‌زاده عبدالله(ع) شاهد حضور مسافران زیادی از سراسر کشور است اما از بهداشت محیط این این مکان زیارتی رضایت نداریم و فضای آن خوب نگهداری نمی‌شود.
نارضایتی از بهداشت محیط آستان مقدس امام‌زاده عبدالله(ع) آمل/ حداکثر تا 2 ماه آینده مشکل آب شرب آستان امام‌زاده عبدالله(ع)حل می‌شود
 

به گزارش سفیر هراز، دکتر حمزه قاسمی در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان آمل که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به جایگاه آستان مقدس امام‌زاده عبدالله(ع) گفت:  آستان مقدس امام‌زاده عبدالله(ع) شاهد حضور مسافران زیادی از سراسر کشور است اما از بهداشت محیط این این مکان زیارتی رضایت نداریم و فضای آن خوب نگهداری نمی‌شود.

 

وی تأمین آب شرب را یکی از موضوعات مهم برای این مکان زیارتی دانست و اظهار کرد: باید آب شرب این آستانه به آب شهری وصل شود که حداکثر تا دو ماه آینده این مشکل حل و آب بهداشتی و کلرینه شده برای مصرف در دسترس قرار می‌گیرد.

 

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل با توجه به خطر بیماری تب کریمه کنگو وضعیت نگهداری و عرضه دام‌های زنده در بلوارهای منفرد نیاکی و جانبازان آمل نامناسب عنوان کرد و افزود: این دام‌ها غیربهداشتی کشتار می‌شوند که سلامت عمومی مردم را تهدید می‌کند و به همکاری بیشتر ادارات به ویژه شهرداری نیازمند هستیم تا هرچه زودتر دام‌های زنده از داخل شهر به خارج شهر منتقل شوند.

 

قاسمی در پایان با اشاره به حضور سگ‌های ولگرد در سطح شهر گفت: چه کسی درباره این معضل باید پاسخگو باشد؟ اگر یک نفر سالمند یا یک خانم بادار مورد حمله سگ‌های ودلگر قرار گیرند عوارض جبران ناپذیری به وجود می‌آید به ویژه برای افراد مسن شکستگی لگن خطر مرگ نیز آنها را تهدید می‌کند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYxNDQ2
 

 
کیمیا سامانه