امام جمعه دابودشت:

رمضان بهترین فرصت است تا با گریه و تضرع، دل‌ را از زنگار پاک کنیم

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۷ / خرداد / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه دابودشت گفت: باید از این فرصت به دست آمده فرصت سوزی نکنیم و از برکات این ماه عظیم برای خود سازی استفاده کنیم.
رمضان بهترین فرصت است تا با گریه و تضرع، دل‌ را از زنگار پاک کنیم
 

به گزارش سفیر هراز، حجت الاسلام مهدی تقی زاده در جمع کارکنان انتظامی شهرستان آمل در آستانه "امامزاده ولی بلیران" ماه رمضان را ماه عمل صالح دانست و افزود: در این ماه بهترین فرصت است تا با گریه ها و تضرع ، دل ها را از زنگار پاک کنیم.

 

وی با بیان اینکه رمضان ماه فرصت سازی است تصریح کرد: باید از این فرصت به دست آمده فرصت سوزی نکنیم و از برکات این ماه عظیم برای خود سازی استفاده کنیم.

 

امام جمعه دابودشت آمل با اشاره به اهمیت و جایگاه انتخابات گفت :مردم با مشارکت عالی نشان دادند که برنده واقعی آنها هستند و برنده واقعی نظام جمهوری است که به همگان کرامت داده است و اینکه در قرآن آمده "لقد کرمنا بنی آدم " این از همان کرامت هائی است که به آن اشاره شده است

 

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی به عنوان متولی امنیت انتخابات ، مدبرانه و مقتدرانه توانست حریم امنی برای اجرای این رفراندم عظیم را با حفظ جایگاه کرامت مردم ایجاد کند، یادآور شد: ازتلاش های ویژه عوامل انتظامی در برگزاری انتخابات سالم جای تشکر و قدردانی دارد و در این اتفاق بسیج و سپاه نیز حضور سبزی در کنار همکاران انتظامی خود از خود نشان دادند.

 

حجت الاسلام تقی زاده در پایان خطاب به مسئولان متذکر شد: یک پیام هم به همه مسئولین دارم و آن این که "اشداء علی الکفار و رحمابینهم" باشند.

 


 

 

کد مطلب: MTYwODY0
 

 
کیمیا سامانه