گزارشی از روند انتخابات در آمل

استقبال پرشور مردم آمل از ساعات اولیه اخذ رای/ شهروندان شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۹ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مردم شهرستان آمل در جای جای این شهرستان در بخش‌ها و روستاهای مختلف با تشکیل صفوف طولانی برای رای به نامزد مورد نظر خود و رقم زدن آینده‌ای روشن برای شهر و کشورشان حماسه‌ای باشکوه رقم زدند.
استقبال پرشور مردم آمل از ساعات اولیه اخذ رای/ شهروندان شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، شعب انتخابات شهرستان آمل از ساعات آغازین رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای آمل شاهد حضور پرشور مردم این شهرستان بود و همچنان خیل عظیم جمعیت برای رای دادن ادامه دارد.

 

مردم شهرستان آمل در جای جای این شهرستان در بخش‌ها و روستاهای مختلف با تشکیل صفوف طولانی حماسه‌ای باشکوه رقم زدند.

 

همه دسته دسته، خانوادگی یا به تنهایی پای صندوق‌های رأی می‌روند تا وظیفه سنگینی را که بر دوش دارند، امروز بر زمین بگذارند و سرنوشت چهار سال خود و کشورشان را رقم بزنند.

 

در ادامه خبرنگار ما به سراع شعب اخذ رای‌گیری در شهرستان آمل و نمایندگان فرمانداری رفت و روند رای‌گیری در این شهرستان را جویا شد.


عزیزی نماینده فرمانداری آمل در مدرسه شهید آجودانی این شهرستان به خبرنگار ما گفت: حضور مردم بسیار چمش‌گیر بود و از ساعات اولیه حضور حد اکثری داشتند.

 

وی با بیان اینکه در رای‌گیری شورای شهر با صندوق‌های الکترونیکی تنها با 15 دقیقه اختلال روبه‌رو شدیم، اظهار کرد: رای گیری شورای شهر به علت وجود صندوق کافی و اپراتوهای آموزش دیده با سرعت مناسب در حال انجام است و همچنین برگه تعرفه ریاست جمهوری به اندازه کافی وجود دارد.

 

مرادی نماینده فرمانداری در مسجد امام حسین(ع) آمل در گفت‌وگو با خبرنگار ما باتوجه به اینکه از ساعت هشت صبح کار رای گیری آغاز شد، حضور مردم در پای صندوق‌های رای گیری را خوب عنوان کرد و افزود: در بحث رای گیری الکترونیک برخی مقاطع با قطعی روبه‌رو بودیم که باعث طولانی شدن صف‌ها شد.

 

نیکزاد نماینده فرمانداری آمل در مسجد امام رضا(ع) به خبرنگار ما گفت: حضور مردم در پای صندوق‌ها یک بار دیگر نشان داد که همیشه ملت در صحنه حضور دارند و سرنوشتشان را به دست خودشان رقم می‌زنند.

 

وی با بیان اینکه سیستم رای گیری الکترونیک بسیار خوب و بدون قطعی عمل کرد و از اتلاف وقت جلوگیری شد، تصریح کرد: برگ تعرفه ریاست جمهوری هم به اندازه کافی در این حوزه انتخابیه وجود دارد و به ما اعلام شد در صورت کمبود تعرفه بلافاصله اعلام کنیم تا مشکل مرتفع شود.


نماینده فرمانداری آمل در مسجد امام رضا(ع) با تاکید بر اینکه از شهروندان تقاضا داریم که با حضور به موقع در پای صندوق‌های رای به بهتر برگزار شدن انتخابات کمک کنند، ادامه داد: شهروندان شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند تا موجب ترافیک جمعیتی و عدم موفقیت برخی برای شرکت در انتخابات نشود.


در ادامه حیدرزاده نماینده فرمانداری آمل در تکیه اسک با بیان اینکه بنده برای سومین دوره به‌عنوان نماینده فرمانداری سر صندوق هستم تاکنون چنین شوری ندیدم، ادامه داد: از ساعت هشت صبح قریب به 300 زن و مرد در جلوی درب حوزه انتخابیه صف کشیدند و این جمعیت همچنان ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه تعرفه‌ها به اندازه کافی وجود دارد اما در مقطعی با کمبود تعرفه مواجه شدیم که بلافاصله حل شد، ادامه داد: رای گیری الکترونیک بسیار طرح خوبی بود، ان شاالله تماlی انتخابات به همین صورت برگزار شود.

 

نماینده فرمانداری آمل در تکیه اسک با عنوان اینکه قطعی سیستم نداشتیم و تنها یک مورد خرابی بود که زیر 10دقیقه مشکل آن حل شد، تصریح کرد: از مردم خواهش می‌کنم حضور را به ساعات پایانی موکول نکنند، حداقل فایده حضور به موفع این است که حق کاندیدای مطبوع خودشان تضییع نمی‌شود.

 


صادقی نماینده فرمانداری آمل در حوزه انتخابیه مصلی قدس این شهرستان با بیان اینکه مردم از قبل بازگشایی حوزه در مکان رای گیری حضور داشتند، گفت: از لحظات اولیه آغاز رای‌گیری تاکنون جمعیت در حال اضافه شدن است.

 

وی با اشاره به اینکه تعرفه‌ها در این حوزه چون از جایگاه خاصی برخوردار بود و بحث نماز جمعه را هم داشتیم به انداز کافی تهیه شد، ادامه داد: سیستم الکترونیکی برای رای‌گیری باتوجه به اینکه چند مورد قطعی داشتیم که بلافاصله رفع شد بسیار به ما کمک کرد و مسلما در روند شمارش آرا نیز کار راحت‌تر می‌کند.

 

نماینده فرمانداری آمل در حوزه انتخابیه مصلی قدس  نیز در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان خواهشندیم تا قبل پایان ساعت رای گیری در محل اخذ آرا حضور پیدا کنند.

 

رضا قلی‌زاده نماینده فرمانداری آمل در حسینیه ارشاد نیاکی‌ها حضور مردم از ساعات اولیه را پر شور عنوان کرد و گفت: تعرفه به انداره کافی وجود دارد و تنها یک مقدار سیستم احراز هویت روند کار را کند کرده است.

 

ادامه دارد...

 


 

 

کد مطلب: MTYwNzIw
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه