سرپرست فرمانداری ویژه آمل:

حضور نمایندگان کاندیدای شوراها در کنار شعبات و اعلام کد به مردم تخلف است

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۹ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
سرپرست فرمانداری ویژه آمل گفت: حضور نمایندگان کاندیدای شوراها در کنار شعبات و اعلام کد به مراجعه کنندگان تخلف است و در صورت گزارش این موارد ستاد نظارت برخورد می‌کند.
حضور نمایندگان کاندیدای شوراها در کنار شعبات و اعلام کد به مردم تخلف است
 

علیرضا یونسی رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با شاراه به اینکه از ساعت 8 صبح رای گیری در تمام شعب مازندران آغاز شد، گفت: در این استان هشت هزار و 500 شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری رای از نخستین ساعات برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مستقر شدند.

 

وی با اشاره به بازدید از چندین شعبه اخذراش، استقبال مردم را بی‌نظیر عنوان کرد و افزود: این نشان از توجه و احساس مسئولیت مردم این استان به نظام جمهوری اسلامی است.


سرپرست فرمانداری آمل با بیان اینکه در این دوره از انتخابات حدود 61 هزار نفر در حوزه‌های انتخابات نظارت، اجرایی و بخش‌های مختلف دیگر فعالیت دارند، اظهار کرد: امسال در هشت شهر مازندران انتخابات شوراهای اسلامی به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود که شامل شهرهای بابل، آمل، ساری، قائم‌شهر، چالوس، نکا، تنکابن و بهشهر است.


یونسی با عنوان اینکه این نحوه انتخابات موجب سرعت عمل و دقت کار است، ادامه داد: این دستگاه‌ها بدون دسترسی به اینترنت بلافاصله با نتیجه‌گیری آراء انجام می‌شود.


وی به توزیع تعرفه آرا به تعداد واجدین شرایط رای دادن در این استان اشاره کرد و گفت: تعداد واجدین شرایط رای در مازندران 2 میلیون و 300 هزار نفر است که از این تعداد 49 هزار نفر رای اولی هستند.


رییس ستاد انتخابات مازندران با توجه به آغاز انتخابات از ساعت 8 صبح زمان آن را از سوی وزارت کشور به مدت 10 ساعت اعلام کرد و افزود: زمان پایان رای گیری ساعت 6 عصر است و تمدید زمان انتخابات با درخواست استانداری‌ها و صلاحدید وزارت کشور انجام می‌شود.


یونسی با بیان اینکه در آمل همه ظرفیت و امکانات برای برگزاری این انتخابات به کار گرفته شد، تصریح کرد: تعداد شعبات اخذ رای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی 866 شعبه که 420 شعبه ریاست جمهوری و 446 شعبه برای شوراهای شهر و روستا است.


سرپرست فرمانداری ویژه آمل درباره صندوق رای منطقه امام‌زاده هاشم(ع) بیان کرد: با توجه به تقسیمات مازندران از سوی این استان صندوق رای به این منطقه فرستاده شد.


وی همچنین در پایان  خاطرنشان کرد: حضور نمایندگان کاندیدای شوراها در کنار شعبات و اعلام کد به مراجعه کنندگان تخلف است و در صورت گزارش این موارد ستاد نظارت برخورد می‌کند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYwNzE5
 
 
کیمیا سامانه