قطار خبرسازی‌های مشاوران روحانی به آخوندی رسید

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۲۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
طی روزهای نیز گذشته خبر دیگری مبنی بر سوءقصد به جان وزیر راه توسط جریان حامی دولت منتشر شد.
 

به گزارش سفیر هراز،

صبح امروز طی خبری از برنامه جدید مشاوران روحانی برای جلب توجه افکار عمومی با استفاده از "خبرسازی" پرده برداشت. (اینجا بخوانید)

انتشار  خبر "لغو اجرای حجت اشرف‌زاده در مشهد" در شرایطی مورد بهره برداری رسانه های حامی حسن روحانی قرار گرفت که این خبر توسط این خواننده نیز تکذیب شد.

اشرف زاده از ماجرای اجرای کنسرت در مشهد با تعبیر "به رکب زدند" یاد کرد و گفت:" از ستاد آقای روحانی بازی خوردیم"، " دوستانمان در ستاد روحانی به من رکب زدند! "

این در شرایطی است که طی روزهای نیز گذشته خبر دیگری مبنی بر سوءقصد به جان وزیر راه توسط جریان حامی دولت منتشر شد.

در بخشی از این خبر آمده است: فرد و یا افراد ناشناس با دستگاه هوا برش اقدام به تخریب قسمتی از ریل در چند متری یکی از پل‌های عبوری کرده بودند که سربازان گمنام امام زمان(عج) متوجه شده و قبل از هرگونه وقوع حادثه، توطئه را خنثی و آنها را از رسیدن به اهداف شوم و پلید ناامید کردند.

فرماندار شهرستان نهاوند با بیان اینکه با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دشمنان نظام و دولت تدبیر و امید نتوانستند به هدف تخریب‌گرانه خود برسند، ادامه داد: قطار تدبیر و امید حامل وزیر و 50 نفر دیگر از معاونان و مدیران وزارتخانه مذبور و استاندار همدان بود.

این اظهارات فرماندار شهرستان نهاد در حالی است که بر اساس پیگیری‌های خبرنگار دانا از منابع امنیتی شهرستان نهاوند، چنین اتفاقی در این شهرستان رخ نداده است.

 


 

 

کد مطلب: MTYwNzA4
 

 
کیمیا سامانه