اعلام حمایت قاطع خانواده‌های شهدای مدافع حرم آمل از آیت‌الله رئیسی

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
ما نیز به تبعیت از شهیدانمان و به جهت حراست و حفاظت از خون پاکشان و با هدف حرکت در مسیر آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(دامه ظله) حمایت قاطعانه خود را از حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی اعلام و همه آحاد ملت را به انتخاب و حمایت از ایشان دعوت می‌کنیم.
اعلام حمایت قاطع خانواده‌های شهدای مدافع حرم آمل از آیت‌الله رئیسی
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، باتوجه به شرایط حساس کنونی کشور، اهمیت انتخابات پیش رو و تکلیف بزرگ انتخاب اصلح، جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع) شهرستان آمل بنا بر تکلیف شرعی، اخلاقی و میهنی و برای پایان دادن به شرایط اقتصادی، فرهنگی و سیاسی نابسامان جامعه، حمایت خود را از دولت انقلابی و مردمی " کار و کرامت " اعلام کردند.
 

"بسم الله الرحمن الرحیم"

اگر شهیدانمان امروز با جسم دنیایی‌شان بودند، با علم به اوضاع داخلی و خارجی کشور به حمایت از کدام کاندیدای ریاست جمهوری فریاد حمایتشان را به گوش جهان می‌رساندند؟ قطعا کسی مورد تاییدشان بود که امروز کانال‌های ضدانقلاب و ضداسلام آمدنیوز و شبکه‌های بی‌بی‌سی و ... با انواع اقسام تهمت و توهین به مقابله با آن می‌پردازند.

ما خانواده‌های شهدای مدافع حرم اهل البیت(ع) و حریم ولایت به تبعیت از شهیدانمان و به جهت حراست و حفاظت از خون پاکشان و با هدف حرکت در مسیر آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(دامه ظله) حمایت قاطعانه خود را از حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی اعلام و همه آحاد ملت را به انتخاب و حمایت از ایشان دعوت می‌کنیم.
 

1- خانواده شهید اسماعیل حیدری
2-خانواده شهید روح الله سلطانی
3-خانواده شهید رضا حاجی‌زادی
4-خانواده شهید هادی جعفری
5-خانواده شهید روح الله صحرایی
6-شهید مصطفی زال نژاد
7-خانواده شهید حسین دارابی

 


 

 

کد مطلب: MTYwNjk3
 

 
کیمیا سامانه