از منا تا تفلیس/ فراموش نمی‌کنیم آقای روحانی!

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
در حالی که دولت‌مردان مدام شعار بازگشت عزت به پاسپورت ایران را می‌دادند، در طول این مدت نه‌تنها تغییری در رتبه‌ی کشورمان علی‌رغم ارائه آن همه امتیاز ایجاد نشد، بلکه در اقصی‌نقاط جهان شاهد بی‌احترامی به هم‌‌وطنان‌مان شدیم.
 

به گزارش سفیر هراز،

از ادعاهای جناب آقای روحانی در تبلیغات انتخاباتی عزت بخشیدن به پاسپورت‌های ایرانی و برقراری روابط عزتمند با کشورهای همسایه می‌باشد. جای بسی شگفتی است که چطور آقای روحانی عقل و حافظه ملت ایران را دست کم گرفته و چنین با صراحت واقعیات را وارونه بیان می‌کند.

آیا او تصور می‌کند ملت ایران شهادت صدها زائر خود در حج تمتع را به این زودی فراموش خواهند کرد؟ آیا آقای روحانی فراموش کرده‌اند که علیرغم دیپلماسی ملتمسانه و درخواست عاجزانه برای ورود وزرا و نمایندگان رسمی کشورمان به عربستان، دولت سعودی وزیر بهداشت کشورمان را به هیچ انگاشت و فقط به‌عنوان پزشک اجازه ورودش را داد؟

آیا آقای روحانی فراموش کرده‌اند که دولت سعودی حاضر به تحویل اجساد حاجیان ما نبود و فقط پس از سخنان مقتدرانه مقام معظم رهبری خیلی سریع رفتار خود را تغییر داده و حاضر به پذیرش نمایندگان دولت و تحویل اجساد مطهر گردید؟ آیا آقای روحانی تعرض بی‌شرمانه ماموران سعودی به نوجوانان ایرانی را فراموش کرده‌اند؟ آیا آقای روحانی شلاق خوردن توریست‌های کشورمان توسط ماموران کشور ترکیه را فراموش کرده‌اند ؟ آیا آقای روحانی هتک حرمت زنان ایرانی در فرودگاه تفلیس را فراموش کرده‌اند؟ و ... 

اکنون پس از 4 سال وعده، تعلل و کم کاری دولت نه تنها به پاسپورت ایرانی در خارج از کشور عزت نبخشیده بلکه در داخل کشور نیز بخاطر مشکلات کمرشکن ناشی از افزایش رکود، بیکاری و گرانی، عرق شرم بر پیشانی پدران در خانواده‌ها جاری ساخته است.

 


 

 

کد مطلب: MTYwNjgy
 

 
کیمیا سامانه