حسن عباسی در آمل:

قالیباف در اوج موفقیت قهرمانانه به نفع مردم کنار رفت/ گلایه مردم از بی عدالتی است/برای رای آوری ترس از دیوار کشی و جنگ را مطرح می‌کنند

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
حسن عباسی با تاکید بر اینکه گلایه مردم از بی عدالتی است، گفت: مردم از اختلاس برادر رییس جمهور، صندوق ذخیره فرهنگیان، فساد وزرا و ... گلایه‌مند هستند، وقتی وزرا رعایت قسط و عدالت را نمی‌کنند چگونه به مردم بگوییم در جامعه عدالت برقرار کنید.
قالیباف در اوج موفقیت قهرمانانه به نفع مردم کنار رفت/ گلایه مردم از بی عدالتی است/برای رای آوری ترس از دیوار کشی و جنگ را مطرح می‌کنند
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، حسن عباسی امشب در همایشی با موضوع دولت تراز انقلاب اسلامی که در مسجد امام رضا(ع) شهرستان آمل برگزار شد با بیان اینکه امروز اعلام شجاعانه و انقلابی آقای قالیباف چهار درصدی‌ها را لوله کرد، گفت: چهار درصدی‌ها فکر نمی‌کردند که قالیباف این گونه کنار برود آن هم درست در شرایطی که بسیار اوضاع رای‌شان بالا بود.

 

وی در ادامه اظهار کرد: عده‌ای از بزرگان نیز با توجه به آنچه که مدنظر قانون بود ردصلاحیت شدند و سپس قالیباف در اوج موفقیت در بدنه قشر متوسط جامعه قهرمانانه به نفع مردم کنار رفت و میدان را به آقای رئیسی واگذار کرد، این روحیه یک انسان مجاهد است.

 

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز وی کناره‌گیری دکتر قالیباف را وجهی از تقوای سیاسی دانست و افزود: وجهی از تقوای سیاسی انسان این است که در یک چنین موقعیت‌هایی خودش، خواسته‌ها و امیالش را فدا کند تا حرکت اصلی نهضت بماند و پیش برود؛ از این حرکت شجاعانه آقای قالیباف تشکر می‌کنم.

 

عباسی با عنوان اینکه امیدوارم با مجاهدت و ایثار آقای قالیباف زمینه‌ای برای تجمیع پایگاه اجتماعی نیروهای انقلابی فراهم شود، ادامه داد: این مردم 36 سال همه فتنه‌ها را پشت‌سر گذاشتند تا حکومتی به نام دین را روی پا نگه دارند و در جوامع مختلف مانند سوریه، عراق، یمن، لبنان، فلسطین، نیجریه و ..تکثیر کنند؛ این سازمان‌های نهضت شیعه است که به این سرعت پیش می‌رود و چنین سازه‌هایی در دوره هیچ پیامبر عظیم‌الشانی نبوده حتی در دوران حضرت سلیمان نبی که آن اراده‌های عظیم در اختیارشان بود.

 

وی با بیان اینکه نخستین باری است که 39 سال حکومت دینی دوام آورده که روز به روز شکوفا‌تر می‌شود، تصریح کرد: در دوره ائمه اطهار یکی پس از دیگری به شهادت رسیدند، به قدری فضا تنگ و سنگین شد که امام دوازدهم ما به غیبت کبری رفتند و نهضت را به صورت مخفی تا به امروز محافظت کردند.

 

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با تاکید بر اینکه حضرت مهدی(عج) در بین ما است و ما منتظر هستیم البته منتظر ظهور و نه آمدن حضرت، یادآور شد: میان این دو فرق است چرا که حضرت بین ما هستند اما مخفی و ما منتظریم تا برخیزند و در بلاد مسلمین یا غیر مسلمین ظهور کنند، حضرت حرکت‌شان را مخفیانه انجام می‌دهند. ما منتظر آمدن آقا نیستیم بلکه منتظر ظهور ایشان هستیم که وقتی ظهور فرمودند چشم ما به جمال نورانی ایشان منور می‌شود؛ ما منتظر لحظه ظهور هستیم.

 

عباسی با اشاره به اینکه برای زندگی باید چراغ فتنه شکن داشته باشیم و فتنه‌ها زمینه امتحان ما است، تصریح کرد: دولت باید بداند بیشتر از ملت امتحان می‌شود، میزان حکومت دینی و دغدغه رهبر معظم عدالت است باید در جامعه جنبش عدالت راه بیاندازیم.

 

وی با تاکید بر اینکه گلایه مردم از بی عدالتی است، عنوان کرد: مردم از اختلاس برادر رییس جمهور، صندوق ذخیره فرهنگیان، فساد وزرا و ... گلایه‌مند هستند، وقتی وزرا رعایت قسط و عدالت را نمی‌کنند چگونه به مردم بگوییم در جامعه عدالت برقرار کنید.

 

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال رفتار دولت فعلی درباره آوار برداری دولت قبلی را غیر منصفانه دانست و اظهار کرد: وزرای فعلی دولت همگی 16سال هم گذشته نیز وزیر بودند.

 

عباسی با اشاره به جاسوسی 300 نفر که در دولت خاتمی پرورش یافتند، بیان کرد: رسانه‌های ملی آمریکا و انگلیس تمام قد در اختیار این دولت است و برای رای آوری ترس از دیوار کشی و جنگ را مطرح می‌کنند.

 

وی با عنوان اینکه اصغرزاده، تاج زاده، فائزه هاشمی، عطاالله مهاجرانی، کرباسچی کسانی هستند که برای روحانی سخنرانی می‌کنند و ادامه داد: روحانی اعتدالگرا، افراطی‌ترین افراد را به دانشگاه مازندران می‌برد در حالی که همه این افراد با استفاده از بیت المال مسلمین زیرآب اعتقادات بچه مذهبی‌ها را می‌زنند.

 

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال خاطرنشان کرد: جریان حاضر همان جریان افراطی فتنه سبزی است که رنگش را بنفش کرد.

 

عباسی با بیان اینکه آقای روحانی باید بداند فرق است میان شعار و عمل و وی تنها شعار می‌دهد، یادآور شد: آقای روحانی با شعار سند 2030 را امضا کرد، با شعار هسته‌ای را تقدیم کرد، وی برجام را باخت و تحریم‌ها نیز برداشته نشد.

 

وی با بیان اینکه بدبختی‌های ما در تحریم‌های دوره احمدی نژاد نبود بلکه در دوران آقای روحانی بود، اظهار کرد: دو تا از تحریم‌ها را آمریکایی‌ها دست نزدند ابتدا قانون داماتو که در حال حاضر برای 10 سال دیگر تمدید کردند و دیگری قانون بانکی uturn یعنی دوربرگردان.

 

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با اشاره به اینکه چرا بسیاری همچون بازرگان، بنی صدر و خاتمی با سر به زمین خوردند، ادامه داد: آقای روحانی آیا بعد از اینکه مدرک گرفتید در انگلیس یک روز وکالت کردید یا تنها در زندگی حقوقی‌ات مخالفانت را به زندان روانه کردید.

 

عباسی با بیان اینکه نفت را ما می‌فروشیم اما پول به ما نمی‌دهند و باید مربا جای آن دریافت کنیم، خاطرنشان کرد: 3 مورد را از روحانی خواستند تا در پسابرجام امتیاز ناچیزی به وی بدهند، اول آنکه خواستند قاسم سلیمانی را از عراق و سوریه بیرون بیاورند که توهین کرباسچی به مدافعان حرم را شنیدیم، گفتند بساط موشکی را جمع کنید و روحانی گفت چرا روی موشک‌ها نوشتند اسراییل باید از بین برود، ما از حالا روی پوشک‌های بچه‌ها هم می‌نویسیم، سند 2030 را  از روحانی خواستند، خیانتی که دولت مرتکب شد وا مضا کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه چرا فریاد مراجع را درباره ربوی بودن بانک نشنیدید، ادامه داد: نظر مراجع برای این آقایان اهمیتی ندارد و بودن این دولت موجب خسارت و نابودی دین مردم است.

 

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت در پایان با بیان اینکه هرچیزی را که سپاه و بسیج ساخته می‌روند قیچی می‌زنند و می‌گویند ما ساختیم، یادآور شد: قرارگاه خاتم الانبیا سپاه 23 هزار میلیارد از دولت طلب دارد اما روحانی مطالب دیگری را درباره نظامی‌ها بیان می‌کند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYwNjYw
 

 
کیمیا سامانه