رییس جمعیت هلال احمر آمل:

سقوط مرگبار پراید به دره در محور هراز 2 کشته برجای گذاشت+ عکس

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۴ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل گفت: به علت سقوط یک دستگاه خودرو پراید به دره در محور هراز، 2 نفر از سرنشینان این خودرو جان باختند.
سقوط مرگبار پراید به دره در محور هراز 2 کشته برجای گذاشت+ عکس
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، جمشید نیک‌زاد با اشاره سقوط یک دستگاه خودرو پراید به دره در محور هراز و اعزام تیم‌های امدادی پایگاه‌های کهرود، گزنک و یک تیم از شهرستان آمل به محل حادثه گفت: سرنشینان سه نفر از اعضای خانواده بودند که پس از توقف کوتاه و خارج شدن پدر خانواده از خودرو، متاسفانه خودرو پراید به طور ناگهانی از محل پارک حرکت کرده و به سمت دره به عمق ۵۰۰ متر سقوط کرد.

 

وی با عنوان اینکه این حادثه در جاده لار به رینه رخ داد، اظهار کرد: به علت برخوردهای متوالی خودرو به صخره‌ها این مادر و فرزند از خودرو پرت شده و جان خود را ازدست دادند.

 

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با بیان اینکه به دلیل واژگونی خودرو در داخل رودخانه هراز، عملیات امداد و نجات با دشواری همراه شد، تصریح کرد: سرانجام در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد ۲۴ اردیبهشت ماه خودرو را در داخل رودخانه پیدا کردند که به دلیل دشواری مسیر و نصب تیرول عملیات تاکنون ادامه پیدا کرد.

 

نیک‌زاد به پیدا شدن جنازه دو فوتی این حادثه اشاره کرد و گفت: مادر ۳۰ ساله و دختر ۱۱ ساله این خانواده به نام صبا دو سرنشین این خودرو پراید تیبا بودند که در این حادثه جان خود را از دست دادند.

 

وی با اشاره به حضور تیم امدادی موسسه علی‌ابن ابی طالب در این حادثه، بیان کرد: در این عملیات که از شب گذشته تاکنون ادامه دارد تیم امدادی موسسه علی ابن ابی طالب از قرارگاه خاتم الانبیا با استفاده از لجستیک و جرثقیل‌های سنگین و برخی از ادوات امدادی نسبت به امدادرسانی با همکاری نیروی انتظامی، پلیس راه، اورژانس ۱۱۵ و راهداری مشارکت کردند.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYwNjMw
 

 
کیمیا سامانه