مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال:

مردم امروز به عمل‌گرایی و صداقت رای می‌دهند/ عدالت این نیست که عده‌ای قلیل حقوق‌هایی نجومی دریافت و سرمایه نظام نامیده شوند

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۳ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال گفت: مردم اسیر بازی‌های سیاسی و سیاه‌ نمایی‌ها نمی‌شوند، کسانی که برای جلب نظر عوام دچار شعارزدگی شدند بدانند مردم امروز به عمل‌گرایی و صداقت رای می‌دهند.
مردم امروز به عمل‌گرایی و صداقت رای می‌دهند/ عدالت این نیست که عده‌ای قلیل حقوق‌هایی نجومی دریافت و سرمایه نظام نامیده شوند
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، امیرحسین عنایتی‌فر در تریبون نماز جمعه این هفته شهر دابودشت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ثمره خون جوانانی است که برای اعتلای پرچم اسلام و مکتب اباعبدالله الحسین(ع) از جان خویش گذشتند، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این چهار دهه از عمر پر برکت خود، ثمرات فراوانی در تربیت جوانان مومنی همچون شهدای این شهر و دیار داشته، تعلیم و تربیت لاله‌های گلگونی که برای حراست و دفاع از حریم اهل بیت پیامبر راهی سرزمین بلا و پر مشقت شام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه در همین روزها مردانی خالص و وارسته دست از خانواده و جگر گوشه‌های خود کشیدند تا پرچم حرم عمه سادات لحظه‌ای بر زمین نیفتد، اظهار کرد: آمل دیار جان برکفانی است که خاک خان‌طومان حلب را با خون خود معطر و مقدس کرد، خان‌طومان گواه مظلومیت جوانانی است که لحظه‌ای در دفاع و حراست از اعتقادات شیعه دست نکشیدند و در نتیجه خدعه و بدعهدی تروریست‌های القاعده و حامیان مرتجع و بین المللی خود و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا، به سوی معبود پر کشیدند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال با عنوان اینکه در برهه‌ای حساس و تعیین کننده از تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی قرار داریم، دورانی که جامعه اسلامی در بطن خود نیاز به تقویت حس خودباوری و استقلال دارد، ادامه داد: استقلال شعاری که از ابتدا انقلاب تاکنون بر زبان‌ها است اما هیچ گاه در حد اعلای خویش تحقق نیافت.

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران در ادامه با اشاره به به فرموده رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاوتی را الگو و راهکاری برای تحقق و به کمال رسیدن شعار استقلال عنوان کرد وافزود: رسیدن به تمدن اسلامی مقدمه‌ای برای برپایی حکومتی الهی و به ظهور رسیدن وعده خداوند همان ظهور منجی بشریت است.

 

عنایتی‌فر به سخنان مقام معظم رهبری بر ضرورت توجه به نظام اقتصادی اسلامی و دین محور و توجه به تولید داخلی و تکیه بر نیروها و توان جوانان مومن و انقلابی اشاره کرد و گفت: حقیقت، نظامی اقتصادی ربوی و صرفا وارداتی است که تولید ملی را در آستانه ورشکستگی قرار داده و جوانان تحصیل کرده‌ای که به دلیل بیکاری و نبود شغل دچار مشکلات بسیاری می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه مسوولان بدانند مردم امروز گله‌مند و در معیشت خود دچار مشکل هستند، اظهار کرد: آمار بیکاری سربه فلک کشیده، کارخانه‌ها و تولید کنندگان در اثر واردات بی‌رویه و بانکداری ربوی تعطیل شدند و باید از آقایان مسئول پرسید چراحرف رهبری روی زمین مانده است؟

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال با تاکید بر اینکه مسئولان بدانند آنچه که دل مردم را می‌لرزاند و آنها را به سخن و اعتراض وادار می‌کند تنها مشکلات اقتصادی نیست، این ملت از مردم شعب ابی طالب نیز مقاوم‌تر هستند؛ درد ما تبعیضی است که گاها در رفتار و عمل مسولان دیده می‌شود، عدالت این نیست که عده‌ای قلیل حقوق‌هایی نجومی و غیرمتعارف دریافت کنند و سرمایه نظام نامیده شوند.

 

وی سرمایه نظام را مردمی بیان کرد که در در راه انقلاب و اسلام از جان و مال خود دریغ نکردند و یادآور شد: مسوولی که میان خود و مردم تفاوت قائل است و نگاهی ارباب رعیتی دارد و وزیری که به تجارت می‌پردازد، سرمایه نظام نبوده ونیست.

 

عنایتی‌فر با توجه به نزدیکی انتخابات و تحقق چند باره شعار جمهوریت در نظام مقدس اسلامی، اظهار کرد: حضور حداکثری ملت، بیعت چند باره مردم انقلابی و مومن ایران اسلامی با آرمان‌های امام(ره) و اهداف الهی نظام اسلامی است.

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران با بیان اینکه ملت بصیر و آگاه ایران با توکل بر خداوند حضوری حداکثری را در انتخابات رقم می‌زنند، ادامه داد: آنچه باید که باید مورد توجه باشد ومردم متدین در الویت انتخاب خویش قرار دهند سه شاخصه تدین ،انقلابی بودن و کارآمدی مسولان است که از منظر مقام معظم رهبری اصل و معیار انتخاب نامزد اصلح باید قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه جامعه امروز بیدار است، بیان کرد: امروزه عده‌ای زیر خروارها خاک در معدنی در شمال کشور مدفون می‌شوند و با حداقل دستمزد و حقوق ناچیز کارگری زندگی می گذرانند ‎اما متمولانی در جامعه در سایه رانت و ارتباطات زندگی اشرافی برای خود رقم می‌زنند؛ آیا عدالت این است؟

 

عنایتی‌فر با عنوان اینکه امروز عده‌ای می‌خواهند تا جامعه را دچار اشتباه و خطا کنند، ادامه داد: جریاناتی به صورت کاملا هدفمند زیر سایه شایعات و تهمت‌ها سعی در تخریب، برچسب زنی و نیز دادن اطلاعات نادرست به ملت دارند اما تخریب و بد اخلاقی سیاسی بی شک رفتاری منفور نزد ملت ایران است.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال به خطر و تهدیدی که متوجه نظام است، اشاره کرد و گفت: این تهدید جریانی است که برای در قدرت ماندن به گفته مقام معظم رهبری امنیت ملی کشور را با سخنان و عملکرد خود به خطر می‌اندازد که در این صورت سیلی سختی خواهند خورد.

 

وی با اشاره به اینکه ملت بصیر و ولایی ایران فرد انقلابی و کاندیدای اصلح و حق را از مسیر انحرافات تمیز می‌دهد، عنوان کرد: مردم اسیر بازی‌های سیاسی، سیاه‌نمایی‌ها، ترساندن‌ها و افتراها نمی‌شوند و کسانی که برای جلب نظر عوام دچار شعارزدگی شدند بدانند مردم امروز به عمل‌گرایی و صداقت رای می‌دهند.

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران با بیان اینکه امروز ما امنیت کشور را مدیون مدافعان و سربازانی هستیم که در راه اعتلا میهن از جان شیرین خود گذشتند و نگذاشتند استکبار و ایادیش بر مردم این سرزمین مسلط شوند، ادامه داد: کسانی که حرف برداشتن سایه جنگ از کشور می‌زنند بدانند این ملت ایران است که با ایستادگی و مقاومت بر سر آرمان‌ها و اهداف انقلاب، کشور را از خطر جنگ حفظ کرد.

 

عنایتی فر در پایان باعنوان اینکه انشاالله با حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شوراهای  شهرها، دولتی انقلابی از صندوق‌های رای خارج و تشکیل شود، خاطرنشان کرد: منتخبین مردم باید منویات و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت و خدمت خود قرار دهند و اهداف و آرمان متعالی نظام در زیر سایه رهنمودهای دلسوزانه رهبری جامه عمل بپوشانند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYwNjEy
 

 
کیمیا سامانه