نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی:

برخی کاندیداها به جای پاسخ قانع کننده به مردم مسائل غیرمرتبط را به میان می‌کشند

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۹ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل در مجلس گفت: کاندیداها باید نسبت به خواسته‌های مردم پاسخگو باشند نه اینکه به مسائل و درگیری‌های دوجانبه و جناحی بپردازند، بلکه باید راهکارها و برنامه‌های خود را برای حل مشکلات اساسی و اصلی کشور مطرح کنند.
برخی کاندیداها به جای پاسخ قانع کننده به مردم مسائل غیرمرتبط را به میان می‌کشند
 

دکتر عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز درباره اینکه برخی کاندیداها به جای پاسخ به پرسش‌های مردم، وارد فضای هیجانی و حتی مسائل غیرمرتبط با سوال می‌شوند، گفت: مردم بهترین افراد برای شناسایی کاندیداهای خوب هستند چرا که می‌بینند برخی کاندیداها هیچ پاسخ دقیق و قانع کننده‌ای به مردم بابت پرسش‌ها نمی‌دهند  و به بیان موضوعات غیرمرتبط و غیرواقعی می‌پردازند.

 

وی با تاکید بر اینکه کاندیداها باید نسبت به سوالات مردم و خواسته‌های آنها پاسخگو باشند نه اینکه بیانیه بخوانند و به مسائل و درگیری‌های دوجانبه و جناحی مشغول شوند، اظهار کرد: کاندیداها باید راهکارها و برنامه‌های خود را برای حل مشکلات اساسی و اصلی کشور مطرح و در صدد اصلاح مشکلات برآیند.

 

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید برای مناظره سوم به کاندیداها تذکر جدی داده شود که خارج از مباحث مورد نظر مسئله‌ای را مطرح نکنند و از حاشیه‌ها بپرهیزند، افزود: مردم مطمئنا شاهد این مسائل هستند و به خوبی تشخیص می‌دهند که کدام کاندیداها مسیر حاشیه‌ای و غیرمرتبط در پیش گرفته و بدون شک در انتخاب فرد مورد نظر خود نیز به این مسئله توجه می‌کنند.

 

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات با اشاره به اینکه نباید با انجام اقدامات و کارهایی، مردم در انتخاب خود از فضای عاقلانه و منطقی دور شوند، ادامه داد: کاندیداها نباید فضای هیجانی و غیرواقعی را برای انتخاب مردم با ایجاد فضای حاشیه‌ای به وجود آورند.

 

یوسفیان ملا با بیان اینکه مطمئنا با پرداختن به مسائل حاشیه‌ای نمی‌تواند به انتخاب واقعی دست یافت و مشکلات اساسی و اصلی کشور را برطرف کرد، یادآور شد: اجرای مناظرات اشکالات اساسی دارد که باید از سوی برگزار کنندگان آن در مناظره سوم اصلاح شود.

 

وی در پایان باعنوان اینکه در مناظره‌ها باید اصول، مبانی کلی و اصلی کشور مد نظر قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: در مناظره‌ها باید برنامه‌های دقیق و مدون از سوی کاندیداها با محوریت قانون به مردم ارائه شود.

 


 

 

کد مطلب: MTYwNTYy
 
 
کیمیا سامانه