عضو هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی آمل:

کاندیداها در صورت ادامه تبلیغات زود هنگام به مقامات قضایی معرفی می‌شوند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
عضو هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی آمل گفت: نامزدهایی که قانون را نادیده می‌گیرند یقین بدانند با احدی در این مورد تعارف نداریم و در صورت ادامه تبلیغات زود هنگام متخلفان را به منظور تعقیب قانونی به مقامات قضایی معرفی می‌کنیم.
کاندیداها در صورت ادامه تبلیغات زود هنگام به مقامات قضایی معرفی می‌شوند
 

عباس اقوامی آملی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی تحت عنوان داوطلبی، خارج از مهلت قانونی تبلیغات ممنوع است، اظهار کرد: همه نامزدها باید تابع قانون باشند، آرامش انتخابات به دو عامل احترام و اجرای مر قانون و حضور مردم وابسته است.

 


وی با تاکید بر اینکه متاسفانه شاهد تبلیغات زودهنگام کاندیداها در فضای مجازی و غیره هستیم، ادامه داد: نامزدهایی که قانون را نادیده می‌گیرند یقین بدانند با احدی در این مورد تعارف نداریم و در صورت ادامه چنین مواردی (تبلیغات زودهنگام) متخلفان را به منظور تعقیب قانونی به مقامات قضایی معرفی می‌کنیم.

 


عضو هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا آمل با اشاره به اینکه شهرداری موظف است با استفاده از امکانات لازم، نسبت به امحای چنین مواردی اقدام کند، تصریح کرد: اگر هر کدام از نامزدهای انتخاباتی حتی اگر صلاحیتشان هم تائید شده دچار جرمی شوند ممکن است در تجدید صلاحیت آنها اثر کند و از طریق مراجع قضایی هم با آنها برخورد شود.

 


 

 

کد مطلب: MTYwNTI4
 

 
کیمیا سامانه