هوای تغییر در شهرداری امامزاده عبدالله ع

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۹ / مهر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
شهردار امامزاده عبدالله ع تودیع و معارفه شد.
هوای تغییر در شهرداری امامزاده عبدالله ع
 

به گزارش سفیر هراز،

با حضور معاون عمرانی فرماندار امل، مجیدی کیا رئیس شورای شهر آمل، امام جمعه امامزاده عبدالله ع و اعضای شورای شهر امامزاده، شهردار امامزاده عبدالله ع تودیع و معارفه شد.

حجت السلام حسین حسین زاده برسمنانی در این مراسم گفت: شهردار باید با سعه صدر، تفاهم و جدیت طرح های که به دلایل مختلف چون مالی به نتیجه نرسیده با حمایت شورای شهر به اتمام برساند.

وی با بیان اینکه مسئولین شورای شهر باید اخلاق مدار باشند، عنوان کرد: شورای شهرو شهرداری امامزاده عبدالله ع، باید از نظر اخلاق قوی باشند چرا که نام امامزاده عبدالله ع بر این شهر نامگذاری شده است.

امام جمعه امامزاده عبدالله ع تصریح کرد: شورای بخش هم دست شورای شهر را بگیرند، از استان بودجه ها را برای تکمیل پروژه گرفته شود تا با وحدت و همدلی به پیشرفت و توسعه شهر تلاش کنیم.

در این مراسم از زحمات مجید حسنی شهردار سابق امامزاده عبدالله تقدیر و تشکر شد و مهدی حسن نژاد که معاون سابق شهرداری شهرداری آمل بود، بعنوان شهردار جدید این شهر معارفه شد.

شهر امامزاده عبدالله بعد از شهر گزنک، رینه، دابودشت، آمل پنجمین شهر شهرستان آمل محسوب می‌شود، که بیش از ۷ هزار نفر جمعیت ثابت و دو هزار نفر جمعیت غیر ثابت دارد.

 شهر امامزاده عبدالله در کنار مقبره امامزاده عبدالله قرار دارد که از تیر ماه سال ۹۱ از مجموعه سه روستای سابق اسکومحله ، کاسمده، اسپند تشکیل و تاسیس شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MzE3
 
 
کیمیا سامانه