مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران :

اسلام در مدار انسانیت/ تمام وجود علامه حسن زاده املی عبودیت بو

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۲ / مهر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران گفت:کاری کرد: پیامبر ص کسانی که فقط زور و قدرت برایشان مهم بود، برای ایثار جان بدهند و در جنگ ها جهاد کنند.
اسلام در مدار انسانیت/ تمام وجود علامه حسن زاده املی عبودیت بو
 

به گزارش سفیر هراز،

حجت السلام والمسلمین جعفر رعایتی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران در مراسم ترحیم علامه حسن زاده املی گفت: در زمان پیغمبر مردم ان زمان جاهل بودند، سعی می کردند با کسانی که قوی باشند وصلت کنند، به دختران ظلم می کردند و آنان را           دختران زنده به گور می کردند.

وی با بیان اینکه پیامبرص اصل انسانیت را اورد ، عنوان کرد: کاری کرد کسانی که فقط زور و قدرت برایشان مهم بود، برای ایثار جان بدهند و در جنگ ها جهاد کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران ادامه داد: بعضی افراد بزرگ شدند ولی بزرگ نمانند،  وقتی به قران مجید بعنوان بزرگترین منبع انسان سازی برای همه مردم نگاه می کنیم، هدف خلقت را بیان کرده، گفته است ما انسان و جن را فقط یک چیز می دانیم و ان عبودیت است.

وی تصریح کرد: خالقی که پیروی از پیغمبر خدا کند در واقع پیروی از خود خدا است، کسی که نیاز به اب دارد ولی می بیند رفیق اش تشنه است، آب نمیخوردکار به جایی رسید که جان می دهند و این برای ان است که  به یک ایه که هدف خلقت است، برسیم.

رعایتی هدف خلقت انسان را با موانع بسیار خواند و اظهار کرد: هدف بدون مانع نیست و اینجا محل ازمایش هستیم، همه باید ازمایش شوند و به هین خاطر برخی از افراد جدا می شوند، برخی افراد خیلی بزرگ شدند ولی مغرور شدند و این باعث ریزششان شد.

وی افزود: شوروی که بمب های اتم را داشت به زباله دان تاریخ رفت و امریکا که قدرت دنیا بود، این روزها افول ان را می بینیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: چرا بعضی افرادعزت دارند و عزیز می مانند؛ چرا که خود را متصل می کنند، دلیل اینکه علامه حسن زاده که به اینجا رسید این بود که تمام وجودش عبودیت شده بود.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MzA5
 
 
کیمیا سامانه