رئیس ستاد ارتحال حضرت علامه حسن زاده آملی:

مسدود شدن مسیر وداع حضرت علامه حسن زاده آملی از میدان ۱۷ شهریور تا میدان قائم

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۴ / مهر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
مسیرهای منتهی به مراسم وداع حضرت علامه حسن‌زاده آملی در آمل مسدود می شود.
 مسدود شدن مسیر وداع حضرت علامه حسن زاده آملی از میدان ۱۷ شهریور تا میدان قائم
 

به گزارش سفیر هراز،

رئیس ستاد ارتحال حضرت علامه حسن زاده آملی در گفتگو با خبرنگاران گفت: مسیرهای منتهی به مراسم وداع علامه حضرت علامه حسن‌زاده آملی در آمل مسدود خواهد شد.
وی در جلسه ستاد ارتحال حضرت علامه حسن زاده آملی در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه مراسم علامه هرچه باشگوه تر برگزار شود، خاطرنشان کرد: به همین منظور و با هماهنگی اعضای ستاد ارتحال روز وداع علامه از میدان هفده شهریور به سمت قائم انجام می شود و پس از آن به منزل ابدی انتقال خواهد شد.

امام جمعه با تاکید اینکه مسیرهای منتهی به مراسم وداع حضرت علامه در روز دوشنبه مسدود می شود، تصریح کرد: این مسیرها از میدان ۱۷ شهریور تا به سمت میدان قائم و از امشب ساعت ۱۲ نیمه شب شروع و تا پایان مراسم ادامه دارد.
امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: تمام هماهنگی انجام می شود تا نمابر پیکر پاک علامه در مرکز شهر و با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور دوستداران علامه دهر برگزار شود.
وی افزود: با توجه به جایگاه این عالم ربانی آمل شرایط لازم را برای میزبانی مهمانان ویژه را در روز وداع دارد.علامه حسن‌زاده آملی یکی از بزرگترین عالم ربانی جهان اسلام است که در علوم مختلف اشراف داشتند.

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mjkx
 
 
کیمیا سامانه