مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه:

قلب جهان اسلام عزادار شد/فلسفه شهادت در زیارت اربعین نجات از جهالت است

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۵ / مهر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه گفت:امروز قلب ما و جهان اسلام با رفتن علامه عزادار است و برای همیشه دردمند شده است.
قلب جهان اسلام عزادار شد/فلسفه شهادت در زیارت اربعین نجات از جهالت است
 

به گزارش سفیر هراز،محمد باقر لایینی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مراسم ارتحال علامه حسن زاده آملی گفت: امروز قلب ما  و جهان اسلام با رفتن علامه عزادار است و برای همیشه دردمند شده است. 
وی با بیان اینکه فلسفه شهادت در زیارت اربعین نجات از جهالت است، اظهار کرد: هدایت از گمراهی است و علما روشنگر و هدایتگر هستند و دهها سال خاک کلاس و درس خوردند و دود چراغ دیدند.
وی ادامه داد: با مردم داری و ساده زیستی و نفوذ در بین مردم هدایتگری داشته اند،  انقلابی گری  ها و مبارزه با ظلم و ستم از دیگر خصوصیات بارز این علامه فقید است. 
لاینی تصریح کرد: رهبر انقلاب ایشان را چشمه معرفت می دانند و  این نشان از عمق ارتباط این دو بزرگوار است، که باید درس بگیریم فضای انقلابی را معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه دلدادگان علامه حسن زاده آملی امروز به سوگ نشستند، عنوان کرد:  امل میزبان عاشقان اهل بیت از سراسر کشور شده است. 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه تصریح کرد: مواضع انقلابی بسیار ارزشمند است و روحانیت انقلابی نباید بگذارد فضا به سمت روحانی نماها برود.
وی ادامه داد: مردم ولایتمدار، خانواده شهدا و ایثارگران نباید بگذارند فضا را افرادی تصاحب کنند که فقط ادعا دارند و دم از اسلام می زنند. 
لائینی در پایان خاطرنشان کرد: مازندران و امل همیشه در طول انقلاب اسلامی، انقلابی بودند و هست و خواهد ماند.

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mjk1
 
 
کیمیا سامانه